PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
LG G7 ThinQ vs Xiaomi Mi Mix 2S

myPhone 1055 RETTO - kolejny telefon dla seniorów

myPhone 1055 RETTO - kolejny telefon dla seniorów

Myphone zaprezentował swój najnowszy telefon z serii Simple Life - myPhone 1055 RETTO. Jest to specjalna seria urządzeń skierowana do osób w nieco starszym wieku. myPhone 1055 RETTO posiada wszystkie najważniejsze cechy telefonów przyjaznych dla seniorów, kosztując jednocześnie tylko 179 złotych.

myPhone 1055 RETTO wyposażony został w szereg funkcjonalnych udogodnień charakterystycznych dla modeli myPhone Simple Life: ma powiększoną, czytelnie opisaną klawiaturę, kontrastowy wyświetlacz z dużymi czcionkami, a także uproszczone i intuicyjne menu. Oczywiście nie mogło w nim zabraknąć funkcji SOS, pozwalającej na wezwanie pomocy w sytuacji alarmowej. W 1055 RETTO tę funkcję uzupełniono o godzinny czas czuwania telefonu po użyciu klawisza SOS – telefon automatycznie odbiera wówczas wszystkie połączenia przychodzące w trybie głośnomówiącym.

myPhone 1055 RETTO

myPhone 1055 RETTO posiada latarkę, działającą niezależnie od telefonu (również po jego wyłączeniu). Blokada klawiatury obsługiwana jest za pomocą przełącznika suwakowego umieszczonego z boku obudowy. Tym samym przełącznikiem, przesuwając go do góry, można włączyć radio FM działające bardzo dobrze bez konieczności podłączenia zestawu słuchawkowego.

myPhone 1055 RETTO

Obudowa 1055 RETTO wykonana została z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Tył i przód telefonu w kolorze czarnym zostały przedzielone srebrną wstawką. Tył obudowy jest gumowany, co zwiększa jej walory użytkowe – telefon nie powinien łatwo wysunąć się z ręki. Prezentowany telefon wyposażony został w baterię o pojemności 1000 mAh. Pozwala ona na działanie urządzenia w trybie czuwania do 14 dni oraz do 300 minut rozmów.

myPhone 1055 RETTO

Sugerowana cena detaliczna - 179 złotych brutto - jest jednym z ważniejszych atutów tego telefonu. myPhone 1055 RETTO, jak każdy telefon z serii myPhone Simple Life, objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta (w tym 24 miesiące w systemie „door-to-door”).

blog comments powered by Disqus
myPhone 1055 RETTO - kolejny telefon dla seniorów