PODPOWIEDZI:

Legendarny Pasjans Zagościł na Urządzeniach Mobilnych!

Legendarny Pasjans Zagościł na Urządzeniach Mobilnych!

Gigant z Redmond od czasu do czasu postanowi udostępnić ciekawy element stricte związany z środowiskiem Windows. Niekiedy są to aplikacje użytkowe, programy, a tym razem nawet cała gra i to nie byle jaka, bowiem traktująca tematykę bardzo dobrze nam zananą! Czy jesteście gotowi na porcję wiadomości?

Microsoft bardzo rzadko udostępnia jakiekolwiek aplikacje na systemy takie jak Android czy iOS. Amerykanie generalnie próbowali skupić się nad całym ekosystemem Windows, co wyszło im nie najlepiej. Jak urządzenia z Windows 10 sprzedają się wyśmienicie, tak o smartfonach wyposażonych w Windows 10 Mobile tego samego powiedzieć nie można.

Myślisz o tanich goglach z Biedronki? Właśnie przygotowaliśmy stosowną informację!

solitare 2

Coś poszło nie tak, ale jednak skupmy się  na dobrych stronach Windows'a i powiedzmy sobie o jednej z najpopularniejszych gier z zamierzchłych czasów. Tytule, który przez dziesiątki lat był "ogrywany" przez niezliczone grupki osób. Mowa tutaj o Microsoft Solitare! Jest to gra typu karcianego, która polega na ułożeniu pasjansa. Gra ta wydaje się być dość prosta, ale wciąga bez reszty na długie godziny. Można by przyznać, iż była to jedna z pierwszych gier na popularną "windę".

solitere 2

Szukasz dobrej słuchawki za rozsądne pieniądze? Co powiesz na ten produkt?

Gra towarzysząca nam od 1990 roku, tym razem zostanie rozkochana wśród mobilnych graczy i za razem posiadaczy urządzeń z systemami takimi jak Android oraz iOS. Rzadko zdarza się by Microsoft wydał coś na inną platformę niż Windows, a tu małe i równie miłe zaskoczenie! Bowiem, od teraz każdy chętny może spróbować swoich sił w Microsoft Solitare Collection

solitare 3


Telewizory TANIEJ w Media Expert

Zarówno w Google Play Store jak i App Store możecie w zupełnie darmowy sposób pobrać ową kolekcję pasjansa, w którego skład wchodzą takie tytuły jak: Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid oraz TriTeaks. Przyznacie, że jest w czym wybierać, zatem każdy fan gier karcianych znajdzie coś dla siebie! Jesteście gotowi na ułożenie kilku pasjansów? Jak wspominacie czasy tego typu gier i braku internetu z nimi związanymi? Zapraszamy Was do komentowania, odwiedzenia nasze forum oraz o pozostawienie łapki w górę!

blog comments powered by Disqus
Legendarny Pasjans Zagościł na Urządzeniach Mobilnych!