PODPOWIEDZI:

Inno3D Wprowadza na Rynek Kombajn do Kopania Kryptowalut!

Szybki spis treści:
Inno3D Wprowadza na Rynek Kombajn do Kopania Kryptowalut!

Jeśli interesujecie się tematem kryptowalut, a na myśl o górze wirtualnych pieniędzy zaczynacie się ślinić, to koniecznie sprawdźcie, co przygotowała tym razem firma Inno3D.

Kryptowalutowy szał

Ostatnie miesiące to prawdziwy szał na kryptowaluty. Kurs wirtualnego pieniądza może przyprawić o zawrót głowy. Każdy z nas chciałby tego spróbować, jednak nie jest to tak łatwe zadanie. Do kopania wirtualnej waluty potrzeba mocnego, a więc i drogiego sprzętu. Osiągnięcie sukcesu wiąże się z koniecznością złożenia koparki.

Karta pozbawiona jest wyjść video.Światowe zainteresowanie kopaniem kryptowalut odbija się mocno na rynku - szczególnie na cenach i dostępności kart graficznych. Inno3D wychodzi naprzeciw ze swoim rozwiązaniem - nową kartą P104-100 Crypto-Mining Accelerator - TwinX2.

Produkt ma wiele wspólnego z kartami GTX1080 oraz GTX1070. Dysponuje 1920 rdzeniami CUDA oraz taktowaniem 1607 MHz. Wykorzystuje jedynie 4 GB pamięci VRAM GDDR5X - jej przepustowość to aż 11 Gbps. Karta została przeznaczona tylko i wyłącznie do budowy i wykorzystania w koparkach kryptowalut. Producent pozbawił ją wyjść video oraz trybu Turbo.

Karta pozwoli jedynie na kopanie kryptowalut - jej funkcjonalność jest mocno ograniczona.

  • Cena oraz dostępność nie zostały jeszcze ujawnione.

Jak myślicie, karta osiągnie sukces, czy Inno3D chce wybić się na fali popularności krytpowalut?

blog comments powered by Disqus
Inno3D Wprowadza na Rynek Kombajn do Kopania Kryptowalut!