PODPOWIEDZI:

Czy Corsair ONE może być jeszcze mocniejszy? Na rynek trafia model ELITE!

Szybki spis treści:
Czy Corsair ONE może być jeszcze mocniejszy? Na rynek trafia model ELITE!

Corsair zdecydował się na stworzenie kolejnego modelu ze swojej desktopowej kolekcji Corsair ONE. Po przyjęciu mocnych wersji PRO nastał czas na prezentację modelu ELITE. Czy może być jeszcze wydajniej?

Duża moc w małej obudowie

W dniu dzisiejszym, tj. 15 lutego, “Korsarze” pochwalili się nowym produktem - kompaktowym komputerem Corsair ONE ELITE. Producent z Kalifornii zmieścił w niewielkiej obudowie aż sześć rdzeni Intela i bardzo mocną kartę graficzną z oferty NVIDIA. Co ważne, całość chłodzona jest specjalną wodną konstrukcją, która pozwala na wyciśnięcie z zestawu maksymalnego potencjału.

Corsair ONE ELITE to, obok modelu PRO, najmocniejszy komputer "Korsarzy".

Komputer Corsair pracuje w oparciu o procesor Intel Core i7-8700K, który taktowany jest zegarem 4,2 GHz. Jedynie 12 litrów objętości obudowy nie przeszkodziło producentowi, aby zainstalować w jej wnętrzu kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti oraz 32 GB pamięci RAM Vengeance LPX DDR4 2666 MHz. Dodajmy do tego autorskie chłodzenie wodne oraz dysk M.2 480 GB i otrzymujemy piekielnie mocny zestaw, który radzić ma sobie nieźle nawet w 4K.

Corsair ONE ELITE ma zapewnić maksymalne osiągi.

Ciekawy jest również design samej obudowy. Producent zastosował magnetycznie lewitujący wentylator z serii Corsair ML140. Warto wspomnieć, że wytwarza dźwięki nie przekraczające 20 dBa (idle).

ONE ELITE to komputer zamknięty w kompaktowej obudowie.

Wraz z komputerem na rynku pojawi się specjalna edycja klawiatury mechanicznej K63. Czy jest to jakaś rewelacja? Jej kolor podświetlenia jest po prostu identyczny jak ten na obudowie.

Na rynku pojawi się również specjalna edycja klawiatury K63.

Producent deklaruje cenę na poziomie 2,999 USD (bez podatku).

Tak prezentuje się obudowa Corsair ONE ELITE.

blog comments powered by Disqus
Czy Corsair ONE może być jeszcze mocniejszy? Na rynek trafia model ELITE!