PODPOWIEDZI:

Komputer o Grubości Smartfona - Zaprezentowano ARCHOS Vision 215!

Szybki spis treści:
Komputer o Grubości Smartfona - Zaprezentowano ARCHOS Vision 215!

Mocny komputer AiO to marzenie niejednego profesjonalisty czy entuzjasty. Wydajny sprzęt połączony z monitorem pozwoli na zachowanie mobilności i prostoty użycia.

Komputer Wszystko-w-Jednym

W dniu wczorajszym, 15 lutego, premierę miał najnowszy komputer All-in-one od firmy ARCHOS - ARCHOS Vision 215. Producent starał się zachować elegancję i kompaktowość - efektem tego jest ciekawe wzornictwo, które może wyprzeć z domów zakurzone pecety.

ARCHOS Vision to komputer uniwersalny.

Vision 215 to konstrukcja AiO, a więc kompletny komputer zamknięty w obudowie monitora. W tym modelu mamy do czynienia z 21,5-calowym ekranem Full HD. W najcieńszym miejscu ma on jedynie 6,85 mm grubości! Kto by pomyślał, że komputer może mieć kiedyś zbliżoną grubość do nowoczesnego smartfona

Vision charakteryzuje się małymi wymiarami.

Podzespoły komputera zamknięto w niewielkiej wyspie na tyle monitora. Całość waży około 3 kg, opiera się na stabilizującej, eleganckiej stopce. Sercem komputera jest Intel Atom x5-Z8350 o taktowaniu 1,92 GHz oraz układ graficzny Intel HD Graphics 400. Wyposażono go w 4 GB pamięci RAM oraz 32 GB szybkiej pamięci masowej SSD. Istnieje również możliwość instalacji dysku w wolnej zatoce 2,5 cala. Komputer ARCHOS korzysta z modułów Bluetooth oraz Wi-Fi. Możemy również podłączyć go do telewizora za pomocą złącza HDMI.

ARCHOS Vision jest niedrogi, ale jego wydajność nie powala.

Zgodzę się, że nie jest to demon wydajności, ani kombajn do gier - i nie ma nim być. Visio 215 to komputer do zadań prostych, ale jest również tani - jego cena to jedynie 1399 zł. W sprzedaży pojawi się od maja br.

blog comments powered by Disqus
Komputer o Grubości Smartfona - Zaprezentowano ARCHOS Vision 215!