PODPOWIEDZI:

Realia Kolejnej Odsłony Assassin’s Creed - Co Wygra?

Realia Kolejnej Odsłony Assassin’s Creed - Co Wygra?

Jeżeli posiadacie Assassin’s Creed Origins, to zapewne dostaliście ostatnio ankietę do wypełnienia. Pytanie dotyczyło realiów, w których osadzona będzie kolejna odsłona serii.

Powiem Wam szczerzę, że nie należę do wielkich fanów serii Assassin’s Creed, jak i w ogóle gier Ubisoftu, ale niektóre odsłony potrafiły przykuć mnie do PeCeta.

W tej materii sporo zależy od czasów, w które zostaniemy przeniesieni. Nic więc dziwnego, że Ubisoft bada grunt i rozsyła do swoich graczy ankietę, w której mogą wybrać najciekawsze realia kolejnej gry.

Co jest do wyboru? Przede wszystkim wczesne średniowiecze króla Artura i Joanny d’Arc, czasy panowania wielkiego mongolskiego wodza Czyngis-chana czy feudalna Japonia, która swoim klimatem mogłaby po prostu zmiażdżyć (chyba na taką opcję sam bym zagłosował).

Assassin’s Creed gdzie bedzie kolejna seria

Pomysłów jest jednak sporo więcej. Wikingowie, hiszpańscy inkwizytorzy, wojna peloponeska, średniowieczne Chiny - to tylko niektóre z nich.

Przeczytaj też: EA Może Stracić Licencję na Gwiezdne Wojny

Jak już wspominałem, dla mnie najatrakcyjniejszą opcją jest coś azjatyckiego - przede wszystkim feudalna Japonia. Patrzenie na plądrowane i palone miasta za czasów Czyngis-chana też może być całkiem miłe. Średniowieczne Chiny? Klimat także byłby fajny.

Dla wielu graczy, numerem jeden są czasy wikingów. Ja również lubię te klimaty, szczególnie przez bardzo dobry i popularny serial Vikings.

blog comments powered by Disqus
Realia Kolejnej Odsłony Assassin’s Creed - Co Wygra?