PODPOWIEDZI:

LG G7 - Nie będzie Notch'a?

LG G7 - Nie będzie Notch'a?

LG postanowiło skierować się z pytaniem do użytkowników strony Reddit, pytając co sądzą o popularnym Notch'u. Niestety, ale firma szybko tego pożałowała...

W dobie niezwykle spopularyzowanego rozwiązania znanego nam z iPhone'a X, rzadko się zdarza by jakikolwiek z producentów postanowił spytać się o opinię swoich klientów w tym temacie. Zwłaszcza teraz, kiedy fala hejtu wylewa się na kolejnych twórców smartfonów opartych o system Google'a. Kto raczyłby podjąć się dialogu na temat słuszności wykorzystania tegoż "wcięcia"? Cóż, swoich sił spróbował OnePlus i sprawnie wytłumaczył swoim użytkownikom, iż rozwiązanie przedstawione przez Apple jest najlepsze. 

Smartfon LG

Panowie z LG postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i zawitać do jednego z najchętniej wykorzystywanych for internetowych, Reddit. Jak mogło się to skończyć? Mając na uwadze wygląd prototypu LG G7, który pokazaliśmy Wam w jednym z materiałów... nie mogło to się skończyć dobrze. Poniżej zamieszczam grafikę ilustrującą wpis, który został błyskawicznie usunięty.

Wpis z Reddit

Czyż nie jest to żenujące? Czy LG sądziło, że tak bezpardonowo może pytać o coś, co znajdować ma się w urządzeniu, które de facto nie zostało w ogóle (oficjalnie) zaprezentowane? Jeszcze przy okazji wiedząc o tym, jaką nienawiścią pałają użytkownicy Reddita do osławionego Notch'a! Zapewne, Koreańczycy chcieli otrzymać dowód na to, jak bardzo ważna jest implementacja tego elementu. Szczerze, ale nie wierzę, że nagle obecny projekt LG G7 zostałby całkowicie anulowany, a smartfon ukazałby się w odmiennej formie.

LG G7 MWC 2018

Zanim ów post został skasowany, widniała pod nim informacja o 907 komentarzach, co daje nam sporo do myślenia. Pewnie w Waszych głowach kłębi się pytanie, czy aby na pewno zrobiło to LG? Może była to sprawka zwyczajnego "trolla", który chciał podciąć nogi LG? Niestety, ale z oficjalnych informacji wynika, że konto z jakiego napisano ów wpis... należało do supportu LG. Trochę szkoda, bo Koreańczycy nie mają ostatnio najlepszej opinii, a w tym przypadku pogrążyli się jeszcze bardziej. Gorąco zapraszam do komentowania!

blog comments powered by Disqus
LG G7 - Nie będzie Notch'a?