PODPOWIEDZI:

Zapłacą Prawie 40 000 Złotych za Przejście Ich Gry - MonteCrypto: The Bitcoin Enigma!

Zapłacą Prawie 40 000 Złotych za Przejście Ich Gry - MonteCrypto: The Bitcoin Enigma!

Wydaje Ci się, że jesteś świetnym graczem? Pokonywanie kolejnych leveli, rozwiązywanie coraz trudniejszych zagadek i odkrywanie tajemnic lokacji to Twój chleb powszedni? Za swoje umiejętności możesz otrzymać 11 tysięcy dolarów!

Zagraj i wygraj 11 tysięcy dolarów!

Już jutro, 20 lutego, do sprzedaży trafia nowa przygodówka - MonteCrypto: The Bitcoin Enigma. Tytuł naprawdę jest wyjątkowy, ponieważ pierwszy gracz, który ukończy grę otrzyma w nagrodę jednego bitcoina. Innymi słowy, za rozwiązanie wszystkich zagadek, twórcy gry zapłacą 36 tysięcy złotych. Brzmi uczciwie?

Gra dostarcza wielu trudnych zagadek.

Gra trafi już jutro na platformę Steam. Rozgrywka w najnowszym tytule studia Gem Rose Accent opiera się na pokonywaniu lokacji oraz rozwiązywaniu trudnych łamigłówek. Do przejścia są 24 różne poziomy. W grze obserwujemy świat z pierwszej osoby - tj. oczu bohatera. Twórcy gry akceptują wzajemną pomoc między graczami, co może skutkować wieloma ciekawymi scenariuszami rozgrywki. Współpraca okaże się szybszą drogą do celu czy zapalnikiem nieczystych zagrań? W grę wchodzi duża kasa, a po ludziach można spodziewać się wiele!

Twórcy nagordzą pierwszego gracza, który przejdzie grę.

Deweloperzy traktują swoją produkcję jako swoisty eksperyment społeczny. Rozgrywka dostarczy wielu ciekawych informacji na temat ludzkich zachowań w przypadku walki o realne pieniądze. Taka strategia to również świetna akcja promocyjna, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy przechodzimy prawdziwy szał na kryptowaluty.

Lokacje są różne, ale wszystkie zapewniają masę zabawy.

Gra pojawi się jedynie na komputery osobiste. Informacje na temat gry znajdziecie na stronie producenta, oraz na stronie gry na platformie Steam.

Gra to prawdziwy eksperyment społeczny.

Piszcie w komentarzach, jaką Wy strategię przyjmiecie - będziecie filarem współpracy czy wprowadzicie innych w błąd, aby samemu zgarnąć całą pulę?

blog comments powered by Disqus
Zapłacą Prawie 40 000 Złotych za Przejście Ich Gry - MonteCrypto: The Bitcoin Enigma!