PODPOWIEDZI:

Francuzi Stworzyli Elektryczną Hulajnogę z Androidem!

Francuzi Stworzyli Elektryczną Hulajnogę z Androidem!

Jeszcze kilka lat temu musieliśmy sami napędzać hulajnogę, później przyszedł czas na wersję elektryczną, a teraz… na pojazd z Androidem! ARCHOS wprowadza na rynek pierwszą hulajnogę elektryczną z pokładowym komputerem.

Hulajnoga z komputerem prosto z Francji

Francuska konstrukcja - ARCHOS Citee Connect - to pierwsza hulajnoga na świecie, która jest wyposażona w komputer pokładowy z systemem Android. Producent umieścił na kierownicy 5-calowy ekran, z którego możemy monitorować zużycie energii urządzenia, korzystać z nawigacji oraz wielu dodatkowych funkcji.

ARCHOS wyposażył hulajnogę w silnik i... komputer!

Produkt został oparty na aluminiowej ramie, która możemy dodatkowo składać. Koła mają 8,5 cala średnicy, są również odporne na uszkodzenia. Całość waży 13 kg, jednak silnik o mocy 350 W pozwoli rozpędzić się do 25 km/h. Jest jednak pewne ograniczenie - udźwig do 100 kg. Po jednym, około 3-godzinnym ładowaniu, przejedzie od 18 do 22 km.

Urządzenie dostarcza mnóstwo frajdy z jazdy.

Hulajnoga ARCHOS Citee Connect to prawdziwa kopalnia rozwiązań technologicznych. Warto wspomnieć o systemie częściowego odzyskiwania energii podczas hamowania, sterowanej elektronicznie blokadzie parkingowej oraz w pełni funkcjonalnym module GPS. Jako, że komputer działa na Androidzie, mamy dostęp do m.in. usług i aplikacji Google.

Ranking hulajnóg

Na kierownicy znajdziemy ekran 5".

Produkt ma w pełni europejskie korzenie, jest zaprojektowany i składany we Francji. Ma to gwarantować zadowolenie i najwyższą jakość dla wszystkich klientów z Europy. Do sprzedaży trafi latem, a jego cena w dniu premiery będzie wynosić 499,99 EUR.

Hulajnoga posiada moduł GPS.

blog comments powered by Disqus
Francuzi Stworzyli Elektryczną Hulajnogę z Androidem!