PODPOWIEDZI:
Jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

LG V30S ThinQ - Pierwszy smartfon z grupy ThinQ!

LG V30S ThinQ - Pierwszy smartfon z grupy ThinQ!

Koreański gigant prezentuje nam nową odsłonę LG V30, który zostanie wyposażony w interesujące novum! Czy tym sposobem przyszłość Samsunga Galaxy S9 zostanie zagrożona?

O marce ThinQ mieliśmy okazję dowiedzieć się kilku szczegółów na minionych targach CES 2018. Na nich zostały przedstawione nowe urządzenia, w których skład wchodzi elektronika jak i  urządzenia AGD. Myśl przyświecająca całej gamie urządzeń to stosowanie technologii koncentrujących się na realnych potrzebach użytkowników

LG V30S ThinQ

Dobrze, tylko jak to ma się do LG V30S, które zostanie zaprezentowane na tegorocznych targach MWC w Barcelonie? Bardzo mocno, bowiem cały smartfon został gruntownie przeprojektowany na modłę wspomnianej linii ThinQ. Co się zmieni? Otóż, w porównaniu do LG V30 otrzymamy:

  • 6 GB RAM-u
  • 128/256 GB ROM-u
  • nowe kolory: Moroccan Blue i Platinum Gray

Czy to wszystko? Nie, gdyż zmianom uległa również sama konstrukcja podstawowegoV30. Wprawne oko dostrzeże kilka znaczących szczegółów, które pozwalają odróżnić obydwie słuchawki. Jednak, co ze wspomnianą sztuczną inteligencją? Obecna będzie na kilku płaszczyznach LG V30S ThinQ, a jedną z nich jest aparat fotograficzny. Mowa tutaj o aplikacji "AI Cam", która ma za zadanie automatycznie dostosowywać wszelkie ustawienia i funkcje aparatu do konkretnej scenerii. Dzięki temu, nasze zdjęcia będą prezentowały się jeszcze lepiej.

Nowy Flagowiec LG

Jeśli mówimy już o aparacie, warto wspomnieć o zainstalowanym skanerze QR, którego funkcja nazwana została "QLens". Odpowiednie algorytmy będą skanowały nasze zdjęcia w poszukiwaniu produktów, co ma mieć bezpośredni wpływ na łatwiejsze zakupy. Na koniec warto powiedzieć kilka słów odnośnie "Voice AI", które kwalifikowane jest jako rozszerzenie asystenta głosowego od wujaszka Google'a. Co o tym sądzicie? Zapraszam do dyskusji w komentarzach!

blog comments powered by Disqus
LG V30S ThinQ - Pierwszy smartfon z grupy ThinQ!