PODPOWIEDZI:

Samsung Galaxy S9 - Jak dużo wyniesie naprawa?

Samsung Galaxy S9 - Jak dużo wyniesie naprawa?

Naprawa wysokiej klasy smartfona może wynieść sporo. Sprawa staje się jeszcze bardziej problematyczna w przypadku skomplikowanego w budowie urządzenia. Ile mogłaby kosztować naprawa najważniejszych elementów w przypadku najnowszego Samsunga Galaxy S9? Zapraszam!

Bogato wyposażone smartfony słyną z tego, że nie trudno o ich uszkodzenie. Ze względu na kruchość obudowy (gdyż ta nierzadko pokryta jest szkłem), do serwisu trafiają modele z uszkodzoną matrycą ekranu bądź popękanymi "pleckami". Jak wiemy z doświadczenia, operacje o charakterze naprawczym bywają dosyć kosztowne, więc warto byłoby dowiedzieć się, ile wyniosłaby naprawa potencjalnego smartfona. 

Naprawa Nowej Galaktyki Samsunga

Potrzebujesz Dobrego Smartfona w Rozsądnej Cenie? Tutaj Jest Oferta Dla Ciebie>>>

Czy Samsung Galaxy S9 będzie drogi w naprawie? Cóż, z pewnością jego naprawa wyniesie znacznie więcej jak starszych modeli. W przepastnym internecie pojawiło się kilka informacji odnośnie kosztów napraw owych uszkodzeń. Jest aż tak tragicznie? Spójrzcie na krótką rozpiskę:

  • Wymiana Kompletnego Modułu Ekranu - 1299 zł
  • Wymiana Uszkodzonej Klapki "Plecków" - 269 zł
  • Wymiana Akumulatora - 259 zł

Niezwykle wysokie są ceny napraw tego Samsunga Galaxy S9, nieprawdaż? Nie ma czemu się dziwić, ponieważ mamy do czynienia z naprawdę wysoce zaawansowaną technologią w tym przypadku. Sam proces wytworzenia matrycy ekranu jest kosztownym przedsięwzięciem to i cena musi być odpowiednia. Jednak, cena wymiany "plecków" czy akumulatora jest już delikatnie przesadzona, czyż nie? Jednakże, musimy sobie zdawać sprawę również z tego, iż mamy tutaj do czynienia z cenami markowego serwisu, a nie pierwszego lepszego pana Mirka spod targowej budki.

Samsung Galaxy S9

Pamiętajcie jednak, że nie możemy zbytnio sugerować się podanymi cenami. Bliżej nieznane nam źródło zagraniczne (iFixit) sugerowało się cennikiem wymiany w/w podzespołów w Samsungu Galaxy S8, który de facto jest dosyć zbliżonym konstrukcyjnie modelem. Macie jakieś pytania? Jeśli tak, to zapraszam Was serdecznie do sekcji komentarzy, która jest do Waszej dyspozycji!

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy S9 - Jak dużo wyniesie naprawa?