PODPOWIEDZI:

Koniec darmowego Spotify?

Koniec darmowego Spotify?

Nadszedł koniec darmowych kont wykorzystywanych w nieuczciwy sposób! Czy dzięki temu firma wreszcie odbije się od dna? Zapraszam do tekstu!

Nieuczciwych osób, które wykorzystują różnorakie patenty by nie być zmuszonym opłacania dostępu do usług premium (i nie tylko), jest na pęczki. Co prawda, z roku na rok, skala piractwa (nawet w Polsce) spada, ale wciąż mamy do czynienia z tym nieuczciwym procederem na co dzień. Taki stan rzeczy wybitnie nie służy wspomnianemu dzisiaj Spotify, który boryka się z niemałymi problemami finansowymi. Czyżby właśnie znaleziono sposób na oszustów?

Spotify Premium

Rzeczony usługodawca ma w swoim zapleczu ok. 159 mln użytkowników, gdzie niecała połowa regularnie opłaca abonament. Co gorsza, spory odsetek "darmowych" kont wykorzystuje specyficzny patent na korzystanie z nich jak z konta premium, ale przy tym nie płacąc ani grosza! Wystarczy pobrać odpowiednią aplikację, która oszuka klienta (program) Spotify i da nam możliwość korzystania z nieograniczonego dostępu do usług. 

Warto Wybrać Dobrego Smartfona do Słuchania Muzyki. Sprawdź Czy Warto Kupić S9>>>

Oszukanie Spotify

Posiadaczom podejrzanych kont zostały porozsyłane maile z informacją ostrzegawczą odnośnie owych nadużyć. Firma zastrzega sobie pełne prawo do blokady lub usunięcia konta, które jest wykorzystywane w nielegalny sposób. Czy jest to bat na nieuczciwych użytkowników owej usługi? Obawiam się jednak, że nagle procent płatnych subskrypcji spadnie jeszcze bardziej, bowiem algorytm odpowiedzialny za statystyki mógł zostać wprowadzony w błąd! 

Oszukują Spotify

Osobiście korzystam z płatnej subskrypcji Spotify od wielu lat i bardzo cenię sobie tę aplikację. Dziwi mnie fakt, dlaczego tak wiele osób nie jest skorych do opłacania tak śmiesznie małego abonamentu za możliwość dostępu do tak wielu utworów?! Może byłoby to dość radykalne posunięcie, ale zarząd Spotify powinien zlikwidować darmową opcję i pozostawić jedynie płatną wersję. Może skłoniłoby to niektórych do przesiadki na abonament? Jak sądzicie? Komentarze są do Waszej dyspozycji!

źródło: engadget

blog comments powered by Disqus
Koniec darmowego Spotify?