PODPOWIEDZI:

Telewizor niczym obraz na ścianie - nowości w ofercie Samsunga!

Telewizor niczym obraz na ścianie - nowości w ofercie Samsunga!

Rok 2018 będzie dla Samsunga stał pod znakiem telewizorów i sprzętu audio. Producent wprowadza na rynek wiele nowych urządzeń, które naszpikowane zostały najnowszymi technologiami. Co nowego zobaczymy w nadchodzących miesiącach?

Nowości Koreańczyków

Oferta produktów na 2018 rok to bez wątpienia najbardziej wyszukane i innowacyjne rozwiązania, jakie zaproponowaliśmy do tej pory. Urządzenia zostały stworzone z myślą o wymaganiach współczesnych użytkowników, którzy ogromną wagę przywiązują do wyglądu domowych przestrzeni – Jonghee Han, President of Visual Display Business, Samsung Electronics.

W 2018 roku postawiono na ulepszanie technologii.

  • Tryb Ambient - rozbudowana technologia, która pozwoli na inteligentne sterowanie domowym centrum informacji. Ma również “wtopić” ekran powieszony na ścianie w przestrzeń za nim - tym samym telewizor będzie niemal przeźroczysty.

Tryb Ambient w telewizorach Samsunga

  • One Invisible Connection - Samsung stawia na estetykę, jedynym widocznym połączeniem z telewizorem będzie cienki przewód dostarczający zasilanie i dane AV.

One Invisible Connection w telewizorach Samsung QLED

  • Direct Full Array - najnowsze telewizory będą posiadały specjalną technologię kontrolującą i zarządzającą kontrastem. Przełoży się to na głęboką czerń i czystą biel z automatu.

Nowe produkty Samsunga są kopalnią nowych technologii

Pojawią się też całkowicie nowe produktu audio:

  • Samsung HW-N950: soundbar, który będzie wykorzystywał głośniki skierowane do góry, do przodu i nowe boczne. Zapewni wspaniałe doznania odtwarzane w dynamicznym formacie dźwięku przestrzennego 7.1.4.

  • Samsung HW-N650: soundbar zaprojektowany z myślą o fanach gier na dużym ekranie. Wykorzystuje technologię Acoustic Beam, która przenosi odbiorcę w centrum akcji.

  • Samsung HW-NW700: soundbar naścienny, dzięki czemu idealnie prezentuje się w duecie z telewizorem QLED TV.

  • Samsung VL550: urządzenie, które oferuje unikatowy metalowy kontroler, który można umieścić na każdej metalicznej powierzchni, aby sterować muzyką za pomocą głosu.

Telewizor Samsung QLED będzie mógł wtopić się w ścianę

Katalog telewizorów powiększy się o następujące serie:

Urządzenia mają maksymalizować przyjemność płynącą z oglądania telewizji.

blog comments powered by Disqus
Telewizor niczym obraz na ścianie - nowości w ofercie Samsunga!