PODPOWIEDZI:

Studyjne słuchawki "RP" z afrykańskiego mahoniu!

Szybki spis treści:
Studyjne słuchawki "RP" z afrykańskiego mahoniu!

Fostex to producent sprzętu audio dla profesjonalistów. Produkty firmy możemy spotkać w wielu studiach nagraniowych na całym świecie. Oferta Fostex powiększa się o kolejny model z legendarnym oznaczeniem “RP”.

Słuchawki premium od Fostex

Fostex stworzył cenioną serię słuchawek w latach 70-tych. Dziś, ponad 40 lat później, producent wprowadza na rynek model Fostex T60RP. Nowy model nie jest skierowany tylko na rynek PRO, ale również dla wymagających użytkowników indywidualnych. Słuchawki, oprócz wyśmienitego brzmienia, charakteryzują się designem z wysokiej półki.

Słuchawki Fostex cenione są na całym świecie.

Obudowę T60RP wykonano z drewna - afrykańskiego mahoniu. Zastosowano miękkie wkładki nauszne, jednak o niskim współczynniku odpychania. Pałąk pokrywa skóra premium. Całość prezentuje się naprawdę ekskluzywnie. Postawiono w szczególności na komfort użytkowania, o jakości dźwięku nie trzeba wspominać - przetworniki oferują naturalną barwę oraz moc rzędu nawet 3W. Obraz oraz scenę dźwiękową możemy stworzyć korzystając z zwężanych nauszników.

Fostex produkuje słuchawki RP od 40 lat.

Budowa słuchawek będzie znajoma dla osób, które miały styczność z poprzednimi modelami. Zastosowano poprzeczkę ze stali z podwójnymi, solidnymi prowadnicami słupkowymi. Skonstruowano je z dużą dbałością o szczegóły, całość dostosowano do szeregu wymogów studyjnych.

Słuchawki posiadają drewnianą obudowę.

Producent sugeruje cenę 1399 zł za słuchawki Fostex T60RP. Opcjonalnie można dokupić kable z różnymi standardami wtyków. Słuchawki są już dostępne w wybranych sklepach audio.Fostex zapewniają perfekcyjne brzmienie i jakość premium.

Źródło: Fostex

blog comments powered by Disqus
Studyjne słuchawki "RP" z afrykańskiego mahoniu!