PODPOWIEDZI:

Takiej ceny Xiaomi jeszcze nie było - Nowość w oficjalnym sklepie!

Takiej ceny Xiaomi jeszcze nie było - Nowość w oficjalnym sklepie!

Do Polski trafił nowy smartwatch. Urządzenie posiada wiele ciekawych funkcji, jest gustowne, ale przede wszystkim… tanie. Takiej ceny za inteligentny zegarek jeszcze nie było!

Smartwatch w bardzo niskiej cenie

Już dziś możecie kupić w Polsce zegarek Xiaomi Amazfit Bip, który do sprzedaży wprowadził autoryzowany sklep marki - mi-home.pl. Urządzenie zachęca do kupna przede wszystkim ceną, jednak nie można narzekać na jego funkcjonalność.

Nowe zegarki dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych.

Smartwatch Amazfit Bip jest przede wszystkim bardzo lekki, co w perspektywie całego dnia użytkowania jest sporym plusem. Waży jedynie 32 gramy. Jego wbudowany akumulator o pojemności 200 mAh pozwala na… 45 dni użytkowania! Koniec z narzekaniem na konieczność ładowania zegarka co dwa dni? Dobrze by było. Co więcej, zegarek Xiaomi może wytrwać nawet 4 miesiące w trybie czuwania! Oczywiście podane czasy skrócą się w przypadku korzystania z wbudowanego modułu GPS lub Glonass.

Zegarki Amazfit są bardzo tanie!

Urządzenie posiada wiele znanych, standardowych dla tego typu produktu, funkcji. Może zmierzyć puls, wyświetlać godzinę, informacje o aktywności fizycznej czy trasie biegowej. Posiada wyświetlacz 1,28” pokryty Corning Gorilla Glass 2,5D. Ciekawa jest natomiast norma IP68, która ma zapewniać pyłoszczelność i wodoszczelność. Plusem są również cztery wersje kolorystyczne oraz wymienne paski na rękę. Amazfit Bip jest kompatybilny z Androidem 4.4 KitKat i iOS 8 (lub wyższe).

Smartwatch posiada wiele znanych funkcjonalności.

Największą zaletą zegarka jest jego cena, którą ustalono na 299 zł. Aż chce się kupić!

Sprzedażą zajął się oficjalny sklep mi-home.pl

blog comments powered by Disqus
Takiej ceny Xiaomi jeszcze nie było - Nowość w oficjalnym sklepie!