PODPOWIEDZI:

LG G7 - Największe rozczarowanie roku 2018?

LG G7 - Największe rozczarowanie roku 2018?

W internecie pojawiły się kolejne przecieki odnośnie najnowszego okrętu flagowego od LG! Jak się okazuje, po premierze tego smartfona możemy doznać niezłego szoku, ale nie koniecznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Materiał czytacie na własną odpowiedzialność!

Za nami gorąca prezentacja Samsunga Galaxy S9, który finalnie okazał się jedynie drobną ewolucją poprzedniego modelu. Tym bardziej, z zapartym tchem wyczekujemy kolejnych wzmianek odnośnie następnego dziecka koreańskiego producenta, LG. Co prawda, w ostatnich tygodniach mogliśmy dowiedzieć się kilku drobnych szczegółów, ale ostatnie novum może porządnie zszokować... lub też zażenować.

LG G7 leaked

Dzięki uprzejmości jednego z izraelskich portali, mogliśmy z łatwością dotrzeć do jeszcze ciepłych fotek potencjalnie najnowszego flagowca od LG. Któż by nie był zaciekawiony wyglądem nowego smartfona LG? Może mielibyśmy okazję podziwiać coś, czego nie powstydziłyby się nawet Samsung? Niestety, ale czeka nas niemiłe rozczarowanie... patrzcie na to:

LG G7 NEO

Nie, to nie jest kolejny "chiński" klon iPhone'a X, tylko nowy flagowiec od LG! Koreańscy projektanci postanowili wykorzystać patent znany nam ze wspomnianego iPhone'a, który potocznie zwany jest "króliczymi uszami". Pytanie brzmi, po co? Po co w tak bezczelny sposób kopiować pomysł innego producenta? Jak by na to nie spojrzeć, chwały firmie LG takie rozwiązanie nie przeniesie. Czy LG oczekuje, że nagle wszyscy rzucą się do kupna G7 tylko dlatego, że jest podobne do iPhone'a X?

LG G7

Jako ciekawostkę powiem Wam, że prezentowany dzisiaj model był już pokazywany na targach MWC w Barcelonie. Prawdą jest, że wszystko odbywało się za zamkniętymi drzwiami i tylko dla wybranych osób. Cóż, chyba nikt komu nie udało się dostąpić tego "zaszczytu" nie będzie teraz tego opłakiwał. Jednakże, po wylaniu wiadra pomyj na całe LG warto jeszcze wspomnieć, iż premiera LG G7 nastąpi w maju tego roku. Cena wynosić będzie ok. 800 dolarów. Z prostego rachunku wynika, że cena w stosunku do LG G6 wzrośnie o 100 dolarów. Zaskoczeni? Podzielcie się swoimi opiniami w sekcji komentarzy, którą oddaję do Waszej dyspozycji!

źródło: BGR

PS: Początkowo prezentowany smartfon miał być traktowany jako jeden z prototypów LG G7. Jednakże, mamy potwierdzenie od samego Evana Blassa, że to jest tegoroczny flagowiec LG.

blog comments powered by Disqus
LG G7 - Największe rozczarowanie roku 2018?