PODPOWIEDZI:

Nowy poziom podświetlenia RGB w nowych produktach Logitech!

Nowy poziom podświetlenia RGB w nowych produktach Logitech!

Jeden z największych producentów gamingowego sprzętu zaprezentował dziś dwa nowe urządzenia, które zasilą ofertę marki. Oba produkty wykorzystują technologię LIGHTSYNC, która poprawia jakość rozgrywki.

Nowa technologia podświetlenia od Logitech

Oferta Logitech powiększa się o dwa nowe produkty - zestaw głośników Logitech G560 oraz klawiaturę mechaniczną Logitech G513. Nowe urządzenia wykorzystują technologię LIGHTSYNC, czyli system synchronizujący podświetlenie i dźwięk z grą. Technologia ta ma przenieść znane nam podświetlenie RGB na wyższy poziom.

Naszym nadrzędnym celem, w przypadku tych dwóch produktów, było uzupełnienie nowej rodziny akcesoriów, którą utworzyła G502  najlepiej sprzedająca się mysz do gier na świecie - Ujesh Desai, wiceprezes i dyrektor generalny Logitech Gaming.

Pierwszym z nowych produktów jest zestaw głośników do gier. Producent deklaruje moc 240 W / 120 W RMS, co ma gwarantować wysoką jakość odtwarzanej muzyki. Zestaw ma sprawdzić się zarówno do rozrywki, jak i rozgrywki - dźwięk 3D z DTS: X Ultra 1.0 to przepis na świetne pozycjonowanie audio w grach. Największe “wow” ma jednak zapewniać nowa technologia LIGHTSYNC, która w czasie rzeczywistym synchronizuje podświetlenie RGB z grą i płynącymi z niej dźwiękami. Efekty można dowolnie dostosowywać w zakresie około 16,8 miliona kolorów. Co ważne, efektami można cieszyć się również podczas oglądania filmów czy słuchania muzyki. Zestaw podłączymy za pomocą USB, 3,5mm lub Bluetooth.Zestaw głośników pozwoli na wyjątkowe wrażenia z gry.

Drugie urządzenie to klawiatura mechaniczna Logitech G513. Urządzenie  bazuje na autorskich przełącznikach mechanicznych Logitech G Romer-G, które nieustannie zdobywają popularność i serca graczy. Dostępne są dwie wersje - Romer-G Tactile oraz Romer-G Linear. Ta pierwsza da Wam delikatne sprężynowanie i poczucie wciśnięcia klawisza, natomiast druga to zupełnie liniowa charakterystyka aktywacji. Nowa klawiatura rejestruje wcisk już w odległości 1,5 mm i przy 45 g nacisku. Obudowa wykonana została z anodowanego i szczotkowanego aluminium, co nadaje całości charakter produktu premium.

Klawiatura Logitech posiada przełączniki własnej produkcji.

Głośniki G560 i klawiatura mechaniczna G513 będą dostępne w sprzedaży od kwietnia. Producent sugeruje ceny detaliczne, odpowiednio 1069 zł i 649 zł.

Szczotkowane aluminium nadaje wyjątkowego wyglądu.

blog comments powered by Disqus
Nowy poziom podświetlenia RGB w nowych produktach Logitech!