PODPOWIEDZI:

Dwie nowości w Biedronce - Jest bardzo tanio!

Dwie nowości w Biedronce - Jest bardzo tanio!

Kolejny raz w Biedronce zagości sprzęt Hykker. Na półkach sieci pojawią się dwa urządzenia w bardzo niskich cenach - głośnik oraz telefon komórkowy. Czy produkty są warte uwagi?

Dwie nowości od Hykker w Biedronce!

W sieci sklepów Biedronka są już dostępne dwa nowe urządzenia polskiej marki - Hykker. Biedronkowe nowości charakteryzują się przede wszystkim niską ceną, jednak jakość wykonania urządzeń jest całkiem niezła. Co nowego? Głośnik Hykker Mood BT oraz telefon komórkowy Hykker Elegant II!

Hykker Mood to ciekawy, ale i tani, głośnik bezprzewodowy.

Pierwszym z zaprezentowanych produktów jest głośnik Hykker Mood BT, czyli bezprzewodowe urządzenie do odtwarzania muzyki z MP3, telefonu czy komputera. Zasięg połączenia Bluetooth sięga 10 metrów. Samo urządzenie jest niewielkie, jednak generuje dość głośne brzmienie. Cieszyć oko może kształt tuby. Urządzenie pozwala na odtwarzanie audio do 3 godzin na jednym ładowaniu. Ciężko porównywać je do markowych produktów np. JBL, jednak cena zdecydowanie gra tutaj rolę i zachęca do zakupu - 24,99 zł.

Do wyboru jest kilka ciekawych kolorów - każdy znajdzie coś dla siebie.

Drugi produkt, który znajdziecie w Biedronce to telefon komórkowy. Tak wiem, mało kogo może w tych czasach interesować klasyczna słuchawka, ale uwierzcie mi, że znajdą się fani takich telefonów. Produkt posiada wyświetlacz 2,4 cala, a więc widać na nim dobrze menu, wiadomości czy komunikaty. Czyni go to bardzo przyjaznym telefonem dla osób starszych. Klawisze są podświetlane, duże. Dodatkowo Elegant posiada aparat fotograficzny i miejsce na kartę micro SD 32 GB. Największym plusem telefonu jest akumulator 1000 mAh, który może pracować bardzo długo na jednym ładowaniu. Dostępny jest też zestaw dodatkowych funkcji: Bluetooth, latarka, odtwarzacz MP3, wbudowane radio FM, zegar oraz alarm.  Ucieszy również funkcja Dual SIM, która pozwoli na oddzielenie życia służbowego od prywatnego. Cena w tym przypadku to prawdziwa gratka - warto kupić nawet “na zapas”, w razie awarii podstawowego sprzętu - 79,90 zł.

Telefon Elegant to ciekawy wybór dla dziecka lub dla osoby starszej.

Oba produkty znajdziecie w sieci sklepów Biedronka na terenie całego kraju - śpieszcie się, macie czas do 27 marca!

Źródło: Hykker

blog comments powered by Disqus
Dwie nowości w Biedronce - Jest bardzo tanio!