PODPOWIEDZI:

Gamingowe słuchawki za 1000 zł od Sennheiser!

Gamingowe słuchawki za 1000 zł od Sennheiser!

Znany i ceniony producent sprzętu audio zaprezentował najnowszy produkt - słuchawki dla graczy. Sennheiser stworzył nowoczesną konstrukcję, która ma spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników gamingu.

 Gamingowe nowości od znanego producenta

Nowy produkt Sennheiser to headset dla graczy - Sennheiser GSP 500. Producent zastosował otwartą konstrukcję modelu, co ma zaprocentować w realistycznym i naturalnym odsłuchu audio. Co więcej, zastosowano również ulepszony system autorskich przetworników. Nowe technologie pozwolą na uzyskanie klarownego i głębokiego brzmienia, co ożywi grę.

Słuchawki Sennheiser GSP 500 przeznaczone są dla wymagających graczy.

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu, Sennheiser zastosował 2-osiowy system metalowych zawiasów muszli, które w połączeniu z regulowanym naciskiem pałąka tworzą idealnie warunki do długich sesji przy grze. Konstrukcja słuchawek pozwala na płynny obrót muszli oraz dopasowanie do każdego typu twarzy. Ergonomiczny kształt poduszek, odzwierciedlający kształt ucha, ma natomiast polepszyć oddychanie.

Konstrukcja wyposażona jest w wydajny mikrofon.

Na obudowie urządzenia znajduje się komplet potrzebnych graczowi przycisków, co zdecydowanie usprawni kontrolę nad rozgrywką. Co więcej, GSP 500 posiadają mikrofon z redukcją szumów. Ma on zapewnić krystalicznie czystą komunikację w drużynie graczy. Czy tak będzie? Testy pokażą, z doświadczenia wiem, że mikrofony w słuchawkach wypadają kiepsko. Duży plus za system wyciszenia mikrofonu - wystarczy podnieść ramię wysięgnika do góry - i pokrętło regulacji głośności.

Dzięki zaawansowanemu systemowi dopasują się do każdej głowy.

Headset Sennheiser GSP 500 będzie kompatybilny z komputerami PC, Mac oraz urządzeniami z wejściem jack 3,5 mm. Można z powodzeniem korzystać z nich również do grania mobilnego. Pojawią się w sprzedaży na początku trzeciego kwartału br. Cena - 949 zł. Tanio nie jest, ale za jakość trzeba zapłacić.

Źródło: Sennheiser

blog comments powered by Disqus
Gamingowe słuchawki za 1000 zł od Sennheiser!