PODPOWIEDZI:

Powstaje CD Projekt RED Wrocław

Powstaje CD Projekt RED Wrocław

CD Projekt RED potrzebuje rąk do pracy! Po Warszawie i Krakowie, wspomniany deweloper ma zamiar utworzyć swój oddział we Wrocławiu - CD Projekt RED Wrocław.

Rozwój karcianego Gwinta, a przede wszystkim prace nad Cyberpunkiem 2077 pochłaniają sporo zasobów CD Projekt RED. Nie może więc dziwić fakt, że deweloper ten zamierza otworzyć kolejny oddział - tym razem we Wrocławiu.

W CD Projekt RED Wrocław ma wstępnie pracować 18 nowych osób, choć liczba ta może być i wyższa - kto wie, jakie talenty kryją się we Wrocku? A może jednym z nich jesteście Wy? Zainteresowani mogą wysyłać swoje CV na adres wroclaw@cdprojektred.com. 

Przeczytajcie też oświadczenie prezesa CD Projekt RED, Adama Kicińskiego:

"Wrocław to jedno z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie miast w Polsce, z rozwiniętą sceną twórców gier i wieloma deweloperami z dużym doświadczeniem. Wierzę, że skala Cyberpunka, jak i naszych przyszłych projektów będzie magnesem dla tych, którzy chcieliby dołączyć do CD PROJEKT RED, ale chcą tworzyć gry we Wrocławiu. Team, z którym startujemy ma imponujące doświadczenie, ale jestem przekonany, że we Wrocławiu jest jeszcze wiele talentów do odkrycia".

Mam nadzieję, że zespół wrocławskiego CD Projekt RED będzie pracował sprawnie, co poskutkuje dopracowanym Cyberpunkiem 2077.

blog comments powered by Disqus
Powstaje CD Projekt RED Wrocław