PODPOWIEDZI:

TL-WR1042ND – wydajny i funkcjonalny router do domu i biura

TL-WR1042ND – wydajny i funkcjonalny router do domu i biura

Gigabitowe porty Ethernet, wbudowany port USB, dedykowany przycisk wyłączający sieć bezprzewodową oraz funkcja Domain Login to tylko niektóre z atutów routera TL-WR1042ND. Jeśli do powyższych zalet dodamy atrakcyjną cenę, to otrzymamy produkt, który jest optymalnym rozwiązaniem dla użytkowników szukających funkcjonalnego a przy tym wydajnego i niedrogiego routera.

TP-LINK TL-WR1042ND, na tle konkurencji, wyróżnia funkcja gigabitowego przełącznika. Dzięki temu użytkownik ma gwarancję stabilnego połączenia oraz najwyższej wydajności, co przekłada się na swobodne przesyłanie nawet największych plików, takich jak filmy zapisane w rozdzielczości full HD. TL-WR1042ND to także bezprzewodowy router pracujący w standardzie IEEE 802.11n. Pozwala to na stworzenie szybkiej sieci Wi-Fi o dużym zasięgu, zapewniającej komfortowy dostęp do Internetu za pomocą laptopów, smartfonów czy tabletów.

Kolejnym plusem TL-WR1042ND jest wbudowany, uniwersalny port USB z obsługą serwera mediów i druku, który umożliwia współdzielenie drukarki lub plików zapisanych na zewnętrznym dysku. Dzięki temu użytkownicy otrzymują wygodny dostęp do muzyki, filmów i zdjęć za pomocą konsol (Playstation 3 i XBOX 360) oraz telewizorów i odtwarzaczy multimedialnych z obsługą sieci. Dodatkowo router TP-LINK oferuje opcję zestawienia serwera FTP.

TP-LINK TL-WR1042ND

TP-LINK TL-WR1042ND mimo rozbudowanych funkcji pozwala na proste i intuicyjne zarządzanie ustawieniami sieci. Na obudowie routera znajdziemy m.in. przycisk Wireless On/Off, który służy do szybkiego włączenia lub wyłączenia sieci bezprzewodowej. Natomiast funkcja Domain Login to łatwy dostęp do ustawień routera z użyciem adresu domenowego – tplinklogin.net, zamiast adresu IP routera. W przypadku osób nieposiadających większego doświadczenia w zaawansowanej konfiguracji routerów przydatny będzie dołączony na płycie CD program Easy Setup Assistant. Dzięki niemu w prosty sposób, krok po kroku, każdy będzie mógł zestawić połączenie z siecią bezprzewodową oraz odpowiednio je zabezpieczyć.

Router TP-LINK TL-WR1042ND objęty jest 24. miesięcznym okresem gwarancyjnym.

blog comments powered by Disqus
TL-WR1042ND – wydajny i funkcjonalny router do domu i biura