PODPOWIEDZI:

Adam Nawałka zagra dla Samsunga

Adam Nawałka zagra dla Samsunga

No cóż, mundial zbliża się wielkim krokami, więc nie może dziwić fakt, że w telewizji coraz więcej osób związanych z reprezentacją. Dodatkowe fuchy w reklamach to w końcu olbrzymi zarobek. Skusił się na niego także trener naszej reprezentacji - Adam Nawałka.

O ile Kami Grosicki w reklamach Manty trochę mnie śmieszy, to wybór Adama Nawałki wydaje się rozsądny. Selekcjoner naszej reprezentacji został bowiem ambasadorem marki Samsung. Promować ma on przede wszystkim flagowe smartfony Galaxy S9, a także najnowocześniejsze telewizory QLED TV.

Aktualna Cena Samsunga Galaxy S9+ >>>

„Jesteśmy podekscytowani tym, że Adam Nawałka został nowym ambasadorem firmy Samsung. Swoją postawą trener Nawałka doskonale oddaje wartości bliskie naszej marce, w tym ciągłe dążenie do doskonałości.” – Olaf Krynicki, Rzecznik Prasowy Samsung Electronics Polska

Reklama całkiem spoko, a same produkty? Co do smartfona, to wspomóżcie się naszym materiałem, czy warto kupić Galaxy S9. W kwestii telewizorów, warto na Mundial odpowiednio się przygotować i być może rzeczywiście sprawić sobie nowy model, ale czy aż tak drogi jak QLED-y? Przejrzyjcie rankingi telewizorów, by poznać przystępniejsze cenowo produkty.

Mam tylko nadzieję, że nasza reprezentacja nie zawiedzie nas na Mistrzostwach Świata w Rosji - oglądania porażek nawet najlepszy telewizor nie umili...

Źródło: Samsung

blog comments powered by Disqus
Adam Nawałka zagra dla Samsunga