PODPOWIEDZI:

Uwaga na zakupy w sklepie anlewik.eu!

Uwaga na zakupy w sklepie anlewik.eu!

Anlewik.eu to następny sklep internetowy, o którym brak rzetelnych opinii w sieci. W związku z tym odradzamy Wam w nim zakupy, szczególnie, że nie ma możliwości płatności innej niż bezpośredni przelew na konto!

Anlewik.eu to następny sklep internetowy, w którym nie radzimy kupować. Jak zwykle przeprowadziliśmy dochodzenie, którego wynikiem jest brak pozytywnej rekomendacji. Zacznijmy może od wpisu w KRS.

Anlewik.eu - dlaczego nie warto ryzykować?

Jak zwykle przy takich sklepach, klient zostaje złapany w sidła już na poziomie wyszukiwarki Google, w której szuka najlepszej ceny na produkt, którego pragnie. W tym przypadku dobrym papierkiem lakmusowym wiarygodności sklepu i jego cen jest segment kart graficznych, który przeżywa dziś kryzys podaży, a przez to znaczne podwyżki cen.

anlewik.euopinie

Jak widać, powstałe 6. lutego bieżącego roku przedsiębiorstwo podczas swojego stosunkowo krótkiego działania wyhodowało stany magazynowe, których nie powstydziłoby się paru większych graczy, jak morele.net, czy Komputronik, i to jeszcze w szaleńczo konkurencyjnych cenach.

anlewik.eu - opinieJuż samo to powinno dla wielu z Was być prostą drogą do utraty zaufania do tego sklepu.

Anlewik.eu - płatności tylko bezpośrednio na konto bankowe

Dodatkowym problemem, który spotkałem w sklepie internetowym anlewik.net, jest brak możliwości przeprowadzenia płatności przez jeden z uwierzytelnionych systemów, takich jak PayU, czy Przelewy24. Bez takiego pośrednika jesteśmy właściwie skazani na łaskę osoby, do której wysyłamy pieniądze, bo nie mamy żadnego gwaranta wierzytelności, u którego będziemy mogli ubiegać się zwrotu pieniędzy, gdy zostaniemy nabici w butelkę.

anlewik.eu - opinieJak widać, pieniądze trafiają bezpośrednio na konto osoby, która jest założycielem firmy i nie ma możliwości przeprowadzenia płatności w inny sposób.

Anlewik.eu - Gdzie jest siedziba?

Według wpisu w KRS, siedziba firmy anlewik.eu znajduje się na ulicy Zagaje 132 w Warszawie, na Białołęce, jednak takiego adresu po prostu nie ma, bo ulica jest znacznie za krótka.

anlewik.eu - siedzibaTo też nie napawa optymizmem przed zakupami, bo firma z taką różnorodnością towarów dostępnych do zakupu powinna mieć magazyn znacznej wielkości, z której prowadziłaby dystrybucję. Mamy więc następne czerwone światło.

Sklep Anlewik.eu - nie radzimy kupować w tym sklepie internetowym

Nasze krótkie śledztwo dowiodło, że sklep internetowy Anlewik.eu nie jest godny zaufania, więc odradzamy Wam gorąco robienia w nim zakupów, bo istnieje spore prawdopodobieństwo, że będziecie mieli problemy!

blog comments powered by Disqus
Uwaga na zakupy w sklepie anlewik.eu!
Autor: Paweł Rudy