PODPOWIEDZI:

Karta graficzna od Inno3D w cenie używanego auta!

Karta graficzna od Inno3D w cenie używanego auta!

W nadchodzących miesiącach na rynek wejdzie sporo nowych, ciekawych i wyczekiwanych tytułów gier. Nowe produkcje napędzają rozwój kart graficznych, oferują coraz lepszą grafikę - warto zatem wyposażyć się w nową kartę graficzną od Inno3D!

Nowe gry oznaczają również coraz to wyższe wymagania. Piękna grafika cieszy, ale żeby móc jej doświadczyć trzeba posiadać mocny układ graficzny. Firma Inno3D wprowadza na rynek swoją najnowszą kartę graficzną - Inno3D Ichill GeForce GTX 1080 Ti X4 Ultra. Urządzenia ma potężne możliwości, ale również zaporową cenę. Produkt idealny dla tych z Was, którzy sprzedali ostatnio nerkę lub odziedziczyli niemały spadek…

Nowe dziecko Inno3D - karta graficzna o potężnej mocy.

Karta od Inno3D to prawdziwy rarytas, przynajmniej na papierze. Urządzenie pracuje z częstotliwością 1607 MHz, osiąga 1721 MHz w trybie Turbo. Może pochwalić się przepustowością na poziomie 11,4 Gbps oraz ochronnymi backplate’em HerculeZ. Osiągi, które gwarantuje karta, bardzo mocno wpływają na jej temperaturę. Urządzenie o takiej mocy musi posiadać odpowiednio efektywne chłodzenie. W tym przypadku mamy do czynienia z systemami A.P.C.S. oraz P.D.C.S. - odpowiadają one za zachowanie możliwie najniższych temperatur oraz za odprowadzanie ciepła poprzez ciepłowody do aluminiowych “płetw” radiatora. Warto dodać, że o 150% wzrosła powierzchnia miedzianej płytki zakrywającej pamięć karty - przekłada się to na wzrost absorpcji ciepła o 260%.

Tak prezentuje się układ graficzny od Inno3D.

Ciekawym elementem jest LED-owy wskaźnik pracy karty. Co prawda z tej funkcjonalności skorzystają jedynie osoby korzystające z obudów z oknem. Wskaźnik wyświetla odpowiadające natężeniu kolory - niebieski przy zwykłych obrotach, zielony przy niewielkim wysiłku oraz czerwony, gdy karta pracuje w pocie czoła. Dostępny jest także tryb IDLE, w którym zatrzymują się wentylatory chłodzące.

Karta wykorzystuje mocny układ chłodzenia powietrzem.

A teraz usiądźcie i złapcie się foteli… cena - 4400 PLN. Wydalibyście tyle na kartę graficzną? Piszcie w komentarzach, chętnie poznamy Wasze opinie!

Źródło: Inno3D


 

blog comments powered by Disqus
Karta graficzna od Inno3D w cenie używanego auta!