PODPOWIEDZI:

Niemiecka hybryda z inteligentnym podświetleniem i specjalnym pokrętłem!

Niemiecka hybryda z inteligentnym podświetleniem i specjalnym pokrętłem!

ROCCAT po raz kolejny wprowadza na rynek produkt stricte dedykowany graczom. Po udanej serii Soura i Ryos przyszła pora na rodzinę AIMO. Najnowsze urządzenie to hybryda dwóch typów klawiatur - jak spisze się w praktyce?

Niemiecki producent sprzętu dla graczy wprowadza na rynek nowy produkt z rodziny AIMO - klawiaturę mecha-membranową ROCCAT Horde AIMO. Oprócz autorskich przełączników, ma zaciekawić konsumenta inteligentnym systemem podświetlenia RGB. Czy niemiecka hybryda okaże się sukcesem?

Klawiatura ROCCAT Horde AIMO to nowy członek rodziny AIMO.

Klawiatura ROCCAT Horde AIMO powstawała z myślą o graczu - a więc ma charakteryzować się wysoką jakością, ale też przystępną ceną. To właśnie ten ostatni aspekt sprawił, że do czynienia mamy z połączeniem klawiatury mechanicznej i membranowej. Producent zastosował przełączniki Membranical, które mają zapewniać dużą żywotność i uczucie pracy z prawdziwym mechanikiem - przy zachowaniu lekkości i przyjemności klawiatury membranowej. Firma chwali się, że do minimum zredukowała czas reakcji pojedynczego klawisza. To jednak zobaczymy dopiero po pierwszych testach.

Klawiatura jest dostępna w dwóch kolorach.

Nowa klawiatura jest członkiem rodziny AIMO, czyli urządzeń wyposażonych w inteligentny system podświetlenia. Co prawda jego funkcjonalność wciąż rośnie, jednak już teraz jest to dość ciekawy… bajer, bo jak inaczej nazwać funkcję, która zapewnia jedynie radość dla oka? Dużo ciekawszą funkcjonalnością jest natomiast…

Podświetlenie jest zintegrowane z oprogramowaniem Swarm.

Pokrętło. Klawiatura ROCCAT została w nie wyposażona, co pozwala na dynamiczną i precyzyjną kontrolę nad wachlarzem opcji podczas rozgrywki. Zakres obrotu pokrętła to 360º, ma wyczuwalny skok w pełnym zakresie. Jest również kompatybilne z Windows 10 Dial. Duży plus za opcję programowania makr, które w tym modelu (przyciski) zostały przesunięte nieco niżej, dzięki czemu są wygodniejsze w użyciu.

Klawiatura ROCCAT Horde AIMO będzie dostępna wkrótce. Jej cena to 399 PLN.

Źródło: ROCCAT

blog comments powered by Disqus
Niemiecka hybryda z inteligentnym podświetleniem i specjalnym pokrętłem!