PODPOWIEDZI:

Jeden monitor, który spełni oczekiwania wszystkich - BenQ EL2870U

Jeden monitor, który spełni oczekiwania wszystkich - BenQ EL2870U

BenQ ma w swojej ofercie wiele ciekawych monitorów - zarówno biznesowych, do użytku domowego, jak i dla gracza. Dziś o nowym produkcie, który zdaje się łączyć wszystkie te płaszczyzny. Czy mamy do czynienia z monitorem idealnym?

Monitor jako centrum domowej rozrywki

Na rynek wchodzi monitor BenQ EL2870U, konstrukcja 4K HDR. Matryca TN z czasem reakcji 1 ms GTG ma stanowić centrum domowej rozrywki - również intensywnego grania. Przyjrzyjmy się szczegółom nowego dziecka BenQ!

Monitor BenQ posiada szereg udogodnień dla użytkownika.

Nowy produkt firmy to 27,9-calowy monitor 4K, pracujący z rozdzielczością 3840x2160 pikseli. Matryca TN charakteryzuje się czasem reakcji 1 ms GTG, oferuje rzeczywisty kontrast 1000:1 oraz jasność 300 nitów. Co więcej, monitor oferuje szereg udogodnień, które doceni użytkownik wymagający - między innymi pakiet Eye-Care czy AMD FreeSync. Gwarantują one nie tylko najwyższą możliwą jakość obrazu, ale też duże bezpieczeństwo pracy, co za tym idzie, komfort.

Zestaw złącz na dole monitora.

Wartym wymienienia systemem jest technologia Brightness Intelligence Technology Plus, czyli inteligentne i automatyczne sterowanie jasnością oraz temperaturą wyświetlanej barwy obrazu. Co więcej, jasność obrazu jest analizowana na bieżąco, również pod kątem wyświetlanej treści. Jeśli Wam to nie odpowiada, istnieje możliwość wyłączenia tej opcji.

Technologia dostosowująca jasność ekranu.

Za ochronę oczu odpowiada również Low Blue Light i Flicker-Free, czyli technologie ograniczające emisję niezdrowego światła niebieskiego oraz migotania obrazu. Rozwiązania te nie wpływają negatywnie na jakość oglądanego obrazu, a w dłuższej perspektywie mogą pozytywnie wpłynąć na nasz wzrok - zwłaszcza podczas długiej pracy przy monitorze.

Monitor sprawdzi się również dla gracza.

Monitor jest już dostępny w Polsce. Sugerowana cena detaliczna wynosi 1479 PLN.

Źródło: BenQ

blog comments powered by Disqus
Jeden monitor, który spełni oczekiwania wszystkich - BenQ EL2870U