PODPOWIEDZI:

OnePlus 6 - Pierwsze nagranie!

OnePlus 6 - Pierwsze nagranie!

Kolejne wieści odnośnie nowego flagowego okrętu od OnePlus! Azjatyckie źródła przecieków nie zawodzą i przedstawiają kilka szczegółów odnośnie wyglądu nowego killera flagowców. Zainteresowanych zapraszam do lektury!

Niedługo przyjdzie się nam zachwycać kolejnym smartfonem spod logo OnePlus. Nie bez kozery przez wielu nazywany jest "killerem flagowców", bowiem na jego widok serce może zacząć bić szybciej. Tego, czego możemy być pewni odnośnie kolejnej odsłony OnePlusa to fakt, że słuchawka z pewnością będzie wypełniona najmocniejszymi podzespołami, świetną optymalizacją oraz przystępną ceną. Czy będzie Notch?

OnePlus 6 Notch

Jest to tak pewne jak to, że przyszła niedziela jest wolna od handlu! Czy jest jeszcze jakiś producent, który postanowiłby wyłamać się z grona pochwalającego owe wcięcie w ekranie? Wątpię. Ale, ale! Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, posiadacz OnePlusa 6 otrzyma możliwość programowego ukrycia fizycznego wcięcia, ale dopiero po otrzymaniu stosownej łatki. Dobrze, ale co z tytułowym nagraniem? Cóż, nie jest ono zbyt długie, ale zobaczcie sami:

Masz Chrapkę Na OnePlus 5T? Tutaj Znajdziesz Ciekawą Ofertę>>>

To kilkusekundowe nagranie prezentuje front urządzenia z "notchem" na czele. W tle widzimy popularną dla tego producenta, tapetę z napisem "Never Settle". Ze wspomnianego filmiku możemy zaobserwować również belkę powiadomień oraz aplikację CPU-Z. Nie mówi to nam zbyt wiele, ale wiadome jest to, że słuchawka pojawi się w różnych wariantach. Ciekawostką jest procent zajmowania powierzchni frontu urządzenia przez samą matrycę, która w tym przypadku zajmie co najmniej 90%!

Warianty OnePlus 6

Jakie podzespoły trafią do OnePlus 6? Najpewniej będzie to Snapdragon 845, 8 GB RAM, 256 GB ROM oraz Android w wersji 8.1. Rzecz jasna, specyfikacja ta dotyczy najmocniejszego wariantu spośród wszystkich tych, które pojawią się w majowej ofercie. Cena? Niestety, ale na tę wiadomość przyjdzie nam jeszcze odrobinę zaczekać. Jednakże, plotki mówią o kwocie 499 USD za najmocniejszy egzemplarz. Czy to prawda? Tego i wiele innych rzeczy dowiemy się w nieco późniejszym terminie.

blog comments powered by Disqus
OnePlus 6 - Pierwsze nagranie!