PODPOWIEDZI:

MyKronoz ZeRound 2 - Klasyczny design i komendy głosowe

MyKronoz ZeRound 2 - Klasyczny design i komendy głosowe

MyKronoz ZeRound 2 to ciekawy smartwatch, który łączy w sobie nowoczesne funkcjonalności z klasyczną stylistyką i okrągłą tarcza. Nie kosztuje też fortuny. Więcej informacji znajdziecie w poniższym newsie.

MyKronoz ZeRound 2 to przystępny cenowo smartwatch, którego głównym zadaniem jest oczywiście bycie drugim ekranem naszego smartfona. Dzięki wbudowanemu głośnikowi i mikrofonowi będziemy mogli prowadzić za jego pomocą rozmowy. Są także powiadomienia o SMS-ach czy wiadomościach z portali społecznościowych.

MyKronoz ZeRound 2 paski

A co powiecie na możliwość zarządzania smartfonem za pomocą komend głosowych? MyKronoz ZeRound 2 współpracuje z asystentami głosowymi - Google Now i Siri - i oferuje taką funkcjonalność.

Rankingi inteligentnych zegarków >>>

MyKronoz ZeRound 2 mimo nowoczesnych funkcji pozostaje smartwatchem przypominającym normalny, klasyczny zegarek. Mamy tu okrągłą tarczę i sporo pasków do wyboru.

MyKronoz ZeRound 2 design

Smartwatch wspomoże również nasz trening - będzie monitorował wyniki czy liczbę spalonych kalorii. Plusem jest także wodoodporność na poziomie IP67.

MyKronoz ZeRound 2 od przodu

Smartwatch ZeRound 2 pojawił się już w sklepach i kosztuje około 420 zł.

Źródło: MyKronoz

blog comments powered by Disqus
MyKronoz ZeRound 2 - Klasyczny design i komendy głosowe