PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tanie laptopy dla graczy |TOP 5|

TOSHIBA QOSMIO X500-14H – NOTEBOOK DLA GRACZY

TOSHIBA QOSMIO X500-14H –  NOTEBOOK DLA GRACZY

Nowy, multimedialny notebook Toshiba Qosmio X500-14H jest już dostępny w Polsce. Najmocniejszy procesor Intel Core i7, 8GB pamięci RAM, dysk twardy 1,5TB oraz karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 460M, sprawiają, że ten notebook poradzi sobie z każdą, nawet najbardziej zaawansowaną grą czy plikiem multimedialnym.

alt text

Toshiba Qosmio X500-14H to doskonała propozycja dla fanów gier i miłośników multimediów. Oglądanie obrazów na dużym 18,4-calowym ekranie w rozdzieczości full HD (1920 x 1080) to komfort i przyjemność. Tym bardziej jeśli pochodzą one z płyt Blu-Ray, w których czytnik oraz możliwość nagrywania jest wyposażony napęd optyczny DVD SuperMulti. Osoby, które nie posiadają płyt Blu-Ray, także mogą cieszyć się jakością full HD dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Resolution+.

alt text

Resolution+ to technologia wieloetapowego procesu skalowania sygnałów o standardowej rozdzielczości do jakości HD. Procesor Meta Brain, będący "silnikiem" technologii Resolution+, analizuje oddzielnie każdą klatkę o obrazu. Następnie dzieli każdy obraz na trzy typy segmentów – wyróżnia takie, w których występują linie, takie, w których występuje duża ilość szczegółów oraz te segmenty, które są względnie jednorodne. Potem każdy segment jest specjalnie przetwarzany by w efekcie powstał obraz w jakości HD.

alt text

Wyświetlanie grafiki wspiera mocna karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 460M. Sercem Qosmio X500-14H jest platforma mobilna Calpella oparta o procesor Intel Core i7, taktowany częstotliwością 1333 MHz i wyposażony w 6 MB pamięci podręcznej drugiego poziomu. Procesor współpracuje z 8GB pamięci operacyjnej RAM.


Najwyższą jakość dźwięku gwarantują wbudowane głośniki Harman Kardon.

alt text

Laptop został wyprodukowany zgodnie z zaleceniami RoHS oraz posiada certyfikat ENERGY STAR 5.0. Na polskim rynku komputer został objęty 2-letnią gwarancją z możliwością przedłużenia do 4 lat.

blog comments powered by Disqus
TOSHIBA QOSMIO X500-14H – NOTEBOOK DLA GRACZY