PODPOWIEDZI:

Prezydent Zagra W Sniper Elite 3 Podczas PGA!

Prezydent Zagra W Sniper Elite 3 Podczas PGA!

Poznań Game Arena już za kilka dni. Tymczasem dowiadujemy się coraz nowszych i ciekawszych szczegółów nadchodzących targów. Jednym z nich jest to, że Prezydent Miasta oficjalnie rozpoczynając bicie Rekordu Guinnessa, będzie grał w Sniper Elite III razem z Gordonem!

Techland, jako partner strategiczny próby pobicia Rekordu Guinnessa, ujawnia szczegóły które już w piątek będą mieć swój początek na Poznań Game Arena. Wiemy, że o godzinie 12:00 24 października odbędzie się oficjalne rozpoczęcie bicia rekordu, w którym uczestniczyć będzie sam Prezydent Miasta Poznania. Spędzi on z Gordonem kilka minut i razem zagrają w Sniper Elite III: Afrika. Trzy godziny później, do bicia rekordu przyłączy się duet Kalwi&Remi. Będą również przygotowane stanowiska dla zwiedzających. Jeśli więc chcielibyście przyczynić się do pobicia rekordu, będzie czekało na was miejsce przy komputerze obok Gordona!

PGA Rekord

» Laptop ASUS X551 + Drukarka CANON za 1099zł. Zobacz Promocję ►

W sobotę będzie się można spotkać się ze znanymi youtuberami, będzie można poznać kulisy pracy w największym polskim magazynie growym - CD-Action. Będzie również licytacja charytatywna, z której cały dochód przekazany zostanie na Fundację Rak OFF - pamiętajcie więc o zabraniu gotówki, bo przedmioty licytacji są na prawdę rewelacyjne! Wśród nich znajdą się edycje kolekcjonerskie gier, koszulki podpisane przez youtuberów i piłkarzy Lecha Poznań.

» Sprawdź, Jak Uruchomić Tryb Awaryjny W Windows 8

Przez cały czas trwania targów będą rozdawane gadżety takie jak koszulki, naklejki, breloczki czy też gry, a także odbywać się będzie bardzo dużo konkursów

blog comments powered by Disqus
Prezydent Zagra W Sniper Elite 3 Podczas PGA!