PODPOWIEDZI:

Potrzebujesz Podkładki Chłodzącej Pod Laptopa? Biedronka Ma Coś w Zanadrzu!

Potrzebujesz Podkładki Chłodzącej Pod Laptopa? Biedronka Ma Coś w Zanadrzu!

Coraz mniej osób korzysta na co dzień ze stacjonarnych komputerów na rzecz nieco bardziej podręcznych oraz mobilnych laptopów. Wykorzystujemy je zarówno do potrzeb stricte biurowych jak i grania. Przy tej ostatniej sytuacji warto zadbać o odpowiednie chłodzenie naszego mobilnego komputera, a o to z pewnością zadba podkładka chłodząca Cooler Pad!

Notebooki w głównym zamyśle były (są i będą) tworzone z myślą o pracy na tzw. “kolanie”. Innymi słowy, użytkownicy tych urządzeń winni korzystać z nich, trzymając je na kolanach aby zachować odpowiednią wentylację podzespołów znajdujących się we wnętrzu. Problem tworzy się wówczas, gdy nasz laptop jest stawiany bezpośrednio na blacie biurka czy też stołu, bowiem wówczas otwory umożliwiające wentylację naszego podręcznego komputera są najzwyczajniej w świecie… zatkane. Może to spowodować przegrzewanie się układu, szybsze jego zużycie, a w efekcie całkowite zniszczenie.

Właśnie przygotowaliśmy kolejny Videonews z porcją informacji dla Ciebie!

biedra
 

Dlatego też, dobrym wyborem jest zaopatrzenie się w odpowiednią podkładkę, która ma w zanadrzu również wentylatorek. Koszt nie jest wielkie, a możemy przez to zaoszczędzić możliwych problemów z notebookiem, co skutkowało będzie chwilową bądź całkowitą jego utratą. Przechodząc do sedna sprawy! W przyszły czwartek na sklepowych półkach popularnej sieci dyskontów “Biedronka”, pojawi się wyjątkowa i nadzwyczaj praktyczna podkładka chłodząca “Cooler Pad” od firmy Hykker.

cooler pad biały
 

Szukasz dobrego laptopa w rozsądnej cenie? Sprawdź koniecznie tę ofertę!

Produkt ten będzie dostępny w aż czterech opcjach kolorystycznych (czarny, czerwony, turkusowy i biały), ale nie to jest jego główną zaletą! Bowiem, podkładka ta charakteryzuje się średnicą wynoszącą 125 mm oraz wydajnym wentylatorem generującym 1200 obrotów na minutę. Całość jest wykonana po części z tworzywa sztucznego jak i aluminium! Warto zaznaczyć, iż model ten może pochwalić się certyfikatem TÜV Rheinland, który dowodzi niezwykłej wytrzymałości, poręczności oraz funkcjonalności tego użytecznego gadżetu. Czego chcieć więcej?

cooler pad mix kolorów


PROMOCJE na zakup Pralek lub SuszarekPrzyznacie, że prezentowana podkłada wygląda nader solidnie? Pragnę przypomnieć, iż będzie ona świetnie pasowała do laptopów z ekranem nie przekraczającym rozmiaru 15.6 - cala. Generalnie jest to standard wśród tego typu komputerów osobistych. Skusicie się na zakup tego Cooler Pada? Jego cena w Biedronce wyniesie 19,99 zł, zaś jak już wspominałem, dostępna będzie w czterech kolorach: białym czarnym, czerwonym oraz turkusowym. Dla każdego coś dobrego. Co sądzicie o tej propozycji? Napiszcie w komentarzach, jak dbacie o odpowiednią wentylację w swoich laptopach! Nie zapomnijcie również wpaść na nasze forum oraz pozostawić odpowiednią łapkę, co motywuje do tworzenia kolejnych materiałów! ;)

blog comments powered by Disqus
Potrzebujesz Podkładki Chłodzącej Pod Laptopa? Biedronka Ma Coś w Zanadrzu!