PODPOWIEDZI:

Premiera Xiaomi Blackshark - Najpotężniejszy smartfon dla graczy!

Premiera Xiaomi Blackshark - Najpotężniejszy smartfon dla graczy!

Nadszedł wreszcie upragniony dzień premiery najmocniejszego smartfona na rynku! Szykujcie swoje pieniądze, bowiem Xiaomi ma znacznie więcej do zaproponowania niż Razer Phone. Chińczycy znowu pozamiatali?

Koniec Razer Phone'a jest bliski...

Xiaomi już niejednokrotnie rzuciło swoją najbliższą konkurencję na łopatki. Dowodem tego są coraz chętniej kupowane urządzenia, które wyłaniają się spod loga tego azjatyckiego producenta. Dlaczego tak bardzo wielbimy tę firmę? Powodów może być wiele, ale nie oszukujmy się... największym z nich jest stosunek jakości do ceny, który w tym przypadku jest niemalże wzorowy. Czy również będzie to dotyczyło Xiaomi Blackshark?

Xiaomi Blackshark

Specyfikacja Xiaomi Blackshark

 • Procesor: Qualcomm Snapdragon 845
 • RAM: 6/8 GB
 • Pamięć flash: 64/128 GB
 • Wyświetlacz: 5.99-cala FHD+ o proporcjach 18:9 z DCI-P3
 • Dual SIM
 • Głośniki stereo z Hi-Fi Audio
 • Akumulator: 4000 mAh z Quick Charge 3.0
 • Aparat główny: 12 Mpix + 20 Mpix
 • Aparat przedni: 20 Mpix
 • Android 8.1 Oreo
 • Bluetooth 4.0
   

Design zachwyca czy szokuje?

Zadajmy sobie pytanie, jak dobrze Xiaomi stoi pod względem designu swoich urządzeń? Ich produkty nie należą do najbardziej oryginalnych w tym względzie, ale mimo wszystko są miłe dla oka. Po dzisiejszej prezentacji omawianego przeze mnie gamingowego smartfona, wielu komentatorów twierdzi, iż urządzenie to jest nader paskudne, wtórne i nie warte zakupu. Oczywiście, jeśli naszym głównym kryterium jest perfekcyjny i oryginalny design. Jednak, oceńcie to sami.

Najmocniejszy Smartfon na Rynku

Szukasz Bezramkowego Ideału? Koniecznie Rzuć Okiem na Test Xiaomi Mi Mix 2>>>

Dobrze, może kształty Xiaomi Blackshark są dalekie od ideału, ale mym jakże subiektywnym i równie skromnym zdaniem... Razer może lizać gniazdka Xiaomi. Ot, co! Ten model nie jest tak paskudnie kanciastą bryłą jak ociosana cegła, a typowym dla tego chińskiego producenta, obłym kształtem. Czy przesadnie lubię krągłości? Niewykluczone, ale któż ich nie lubi? Kończmy jednak ten wywód i przejdźmy do sedna.

Xiaomi Blackshark KONTRA RAZER PHONE

Xiaomi Blackshark VS Razer Phone

Nadzwyczajny dodatek i cena

Jak już zapewne spojrzeliście na specyfikację, wiecie, że mamy tutaj do czynienia z prawdziwym mocarzem wśród smartfonów. W tym przypadku Razer Phone znów pozostaje w tyle, a doczepiany gadżet w postaci analoga i triggera jest gwoździem do trumny tego tajwańskiego giganta sprzętu gamingowego. Ten dość niepozorny element może sprawić solidną frajdę podczas dłuższej rozgrywki, a zarazem ją delikatnie ułatwić. Jest jednak pewien minus.

Akcesorium Xiaomi Blackshark

Otóż, nie jest on elementem podstawowym zestawu Xiaomi Blackshark i kosztuje 30 dolarów. Niby niewiele, ale przy smartfonie kosztującym 477-567 dolarów to już spory wydatek! Przy dobrych wiatrach, najmocniejszy wariant będzie kosztował nas 2600 złotych. Zainteresowani? Słuchawka trafi do sprzedaży 20-ego kwietnia w Chinach. Zapraszam serdecznie do dyskusji!

źródło: BGR

blog comments powered by Disqus
Premiera Xiaomi Blackshark - Najpotężniejszy smartfon dla graczy!