PODPOWIEDZI:

ELEKTROokazje w Biedronce, czyli gratka dla miłośników niskich cen!

ELEKTROokazje w Biedronce, czyli gratka dla miłośników niskich cen!

Do Biedronki po raz kolejny trafiają sprzęty Hykkera i myPhone - tym razem są to telefony komórkowe. Sieć sklepów oferuje nowości pod hasłem “ELEKTROokazje”, a urządzenia charakteryzują się przede wszystkim niską ceną.

myPhone Q-Smart Black Edition

Pierwszy z oferowanych przez Biedronkę modeli to 5-calowy smartfon. Urządzenie jest przyjemnie smukłe, wyróżnia się elegancką stylistyką. Obudowa posiada metalowy tył, a dodatki i detale są srebrne. Nie jest to flagowa słuchawka największego giganta technologicznego, lecz w swojej kategorii cenowej może okazać się ciekawym wyborem. Wspiera technologię In-Plane Switching, która poszerza kąty widzenia i urzeczywistnia wyświetlane kolory. Urządzenia posiada również aparat 5 Mpx z autofocusem i doświetleniem LED. Przedni aparat dla miłośników selfie również się znajdzie.

Urządzenie posiada wiele ciekawych funkcji, a jest bardzo tanie.

Całość działa na czystym i certyfikowanym Androidzie 7.0 Nougat, także tutaj nie ma na co narzekać. W środku telefonu drzemie procesor Spreadtrum SC7731C z czterema rdzeniami na pokładzie i taktowaniu 1,2 GHz. Jeśli chodzi o pamięć: 1 GB RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej. Istnieje oczywiście możliwość poszerzenia jej o 32 GB za pomocą karty microSD. MyPhone Q-Smart Black Edition  może działać do 7 dni w trybie czuwania - wszystko dzięki akumulatorowi 2000 mAh. Z dodatków warto wymienić: Dual SIM, GPS, Wi-Fi, Bluetooth i radio FM. Cena - 249 zł.

Q-Smart to urządzenie dobre jako pierwszy smartfon dla seniora lub dziecka.

Hykker Classic II

Drugie urządzenie to całkowicie klasyczne podejście do tematu telefonu - konstrukcja z 1,77-calowym ekranem i fizycznymi klawiszami. Producent reklamuje swój produkt ergonomicznym kształtem, który czyni słuchawkę wygodną. Menu jest kolorowe, wyświetlane komunikaty duże i czytelne. Taki zestaw funkcji może być przydatny dla osób starszych lub dzieci - np. jako pierwszy telefon. Wbudowana pamięć może być rozbudowana o 128 GB. Komórka posiada baterię 800 mAh, jednak nie dajcie się zwieść małej pojemności - Hykker Classic II  może pracować do 10 dni w trybie czuwania. Przydatne funkcje dodatkowe: Bluetooth umożliwiający połączenie się z zestawem głośnomówiącym lub słuchawkowym, latarkę, odtwarzacz MP3, zegar oraz alarm. Cena w tym wypadku to prawdziwa gratka - jedynie 49,99 zł.

Classic II to telefon, jak sama nazwa wskazuje, klasyczny - z przyciskami.Boisz się o drogiego smartfona? Daj dziecku klasyczny telefon od Hykkera!

Źródło: myPhone

blog comments powered by Disqus
ELEKTROokazje w Biedronce, czyli gratka dla miłośników niskich cen!