PODPOWIEDZI:

Telewizory QLED wtopione w ścianę - nowa seria Samsunga!

Szybki spis treści:
Telewizory QLED wtopione w ścianę - nowa seria Samsunga!

Rok 2018 będzie zdecydowanie pełen nowych technologii - swoją cegiełkę w tym temacie dokłada Samsung, którego najnowsze telewizory naszpikowane są zaawansowanymi rozwiązaniami oraz licznymi technologiami.

 Telewizor niczym obraz

Seria Samsung QLED TV na 2018 rok w jednym słowie? Minimalizm. W tą stronę poszedł producent i trzeba przyznać, że wyszło to całkiem nieźle. Telewizory są eleganckie i smukłe, w żadnym wypadku toporne. Jak podkreśla sama marka, nowe telewizory to idealny balans pomiędzy nowoczesnym wzornictwem a innowacyjną technologią. Nie powstydziłbym się takiego w salonie…

Telewizory Samsunga na 2018 to urządzenia naszpikowane technologią.

Na pierwszy rzut oka widać, że Samsung pozbył się wszystkiego co zbędne. Nie ma ramek, nie ma okablowania czy nawet widocznego logo. Dzięki temu jesteśmy w stanie całkowicie zanurzyć się w obrazie, nic nie rozprasza od niego uwagi. Zastosowano rozwiązanie One Invisible Connection, który zastępuje nie tylko kabel zasilający i AV, ale także jest modułem, do którego możemy podłączyć okablowanie od urządzeń dodatkowych - konsoli, głośników czy soundbarów. Co więcej długość tego jedynego kabla wynosi 15 metrów.

Telewizory mogą stać lub wisieć.

Minimalizm Samsunga to nie tylko ekran. Jak wisi Wasz telewizor? Zamocowany na solidnej ramie przykręconej do ściany? Czas o tym zapomnieć, albowiem Samsung wykorzystał w nowej serii wieszak No Gap, który pozwala powiesić nawet największy ekran płasko na samej ścianie. Co za tym idzie? Ekran może niemal wtopić się w ścianę. Dodatkowo opracowany został tryb Ambient Mode, który umożliwia wyświetlanie na ekranie motywu ściany za telewizorem. Tryb działa, kiedy urządzenie jest wyłączone - można zatem powiedzieć, że telewizor “znika”.

Ambient Mode pozwoli na to, aby Twój telewizor wtopił się w ścianę.

Urządzenia QLED TV wykorzystują szereg funkcji SMART, które mogą dostarczać nam informacji o pogodzie, godzinie czy aktualnościach.

Do telewizorów dodawany jest minimalistyczny pilot.

Źródło: Samsung

blog comments powered by Disqus
Telewizory QLED wtopione w ścianę - nowa seria Samsunga!