PODPOWIEDZI:

Xiaomi Mi Store - Pierwszy salon w Warszawie!

Xiaomi Mi Store - Pierwszy salon w Warszawie!

Niebawem pojawi się nowy salon Xiaomi w Polsce! Wielbiciele tej jakże popularnej marki już zacierają ręce z zachwytu i wyczekują nadejścia tego wyjątkowego dnia. Czy czeka nas coś nader wyjątkowego? Ktoś otrzyma darmowego smartfona? Tego dowiecie się z dzisiejszego materiału!

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać markę Xiaomi. Jest ona niesłychanie popularna w naszym kraju z wielu powodów, wśród których znajduje się m.in. stosunek jakości do ceny. Swoją cegiełkę dołożyła także rosnąca popularność azjatyckich urządzeń, które nie są już generalnie kojarzone z tandetnymi podróbkami "zachodnich" koncernów. Zatem, czy możemy nazwać się zagłębiem produktów Xioami?

Salon Xiaomi w Polsce

Cóż, jesteśmy w pewnym stopniu traktowani nieco lepiej, bowiem będzie to otwarcie już drugiego salonu Xiaomi w Polsce. Pierwszy z nich został otwarty w rodzimym mieście jednego z naszych oddanych redaktorów, o którym było niezwykle głośno. Teraz przyszedł czas na Warszawę. Co prawda, od czerwca zeszłego roku działa tam wyspa Mi Zone, ale to nie to samo, co pełnoprawny salon!

Masz Zamiar Kupić Xiaomi Mi Mix 2? Właśnie go Przetestowaliśmy>>>

Salon Xiaomi

Co czeka nas 12 maja bieżącego roku? Pojawienie się oficjalnego salonu Xiaomi w Warszawie, właśnie. Lokal zlokalizowany na parterze centrum handlowego Arkadia zajmuje powierzchnię 102 metrów kwadratowych. W tym miejscu znajdziemy cały wachlarz urządzeń obejmujących zarówno smartfony, jak i urządzenia rozwiązań ekosystemowych. Wszystko to pojawi się dzięki współpracy z firmą ABC Data, która jest bezpośrednim dystrybutorem marki Xiaomi w Polsce.

ABC Data

Dlaczego akurat Arkadia? Nie wiem czy wiecie, ale jest to największa galeria handlowa w naszym kraju, którą odwiedza niespełna 20 mln klientów rocznie. W miejscu tym znajdziemy całą rzeszę najpopularniejszych marek, stąd tak wielkie zainteresowanie wspomnianym obiektem. Xiaomi Mi Store będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 10-22 oraz w wybrane niedziele. Macie zamiar wybrać się w sobotnie otwarcie? Niewykluczone, że pojawią się liczne promocje tego dnia i będzie można złapać nie lada okazję! Co o tym sądzicie? Sekcja komentarzy jest do Waszej dyspozycji.

blog comments powered by Disqus
Xiaomi Mi Store - Pierwszy salon w Warszawie!