PODPOWIEDZI:

Monitory BenQ ZOWIE jako pierwsze na świecie zdobyły licencję SIEE!

Monitory BenQ ZOWIE jako pierwsze na świecie zdobyły licencję SIEE!

BenQ to jeden z najbardziej liczących się graczy na rynku e-sportowym. Producent tworzy monitory, myszki, podkładki i wiele innych. Dziś firma ogłosiła news, który może pozostawić jej konkurencję daleko w tyle.

Producent sprzętu komputerowego - BenQ - poinformował dziś opinię publiczną o podpisaniu partnerskiej współpracy z Sony Interactive Entertainment Europe (SIEE). Na mocy porozumienia powstała seria monitorów ZOWIE RL e-Sport, która zdobyła tym samym licencję dla PlayStation 4. Jest to pierwsza na świecie seria monitorów licencjonowanych przez SIEE.

ZOWIE będzie partnerem SIEE.

Monitory licencjonowane przez SIEE pozwalają uzyskać większą skuteczność w wirtualnych zmaganiach na konsoli nowej generacji. Zapewniają natychmiastową reakcję i lepszą widoczność niż produkty konkurencji. Funkcjonalność docenili nie tylko użytkownicy “domowi”, ale również pro gracze i organizatorzy turniejów.

Działanie funkcji Flicker-Free.

Mówiąc o gamingowych monitorach ZOWIE należy wspomnieć o technologii Color Vibrance, która wspomaga wzrok gracza w odnajdywaniu i odróżnianiu małego celu od tła. Całość wspomaga Black eQualizer, który zwiększa widoczność szczegółów w ciemnych scenach. O pakiecie ochrony oczu nie muszę nawet przypominać - to już standard w produktach BenQ.

Działanie Black eQualizer.

Seria monitorów ZOWIE RL firmy BenQ obejmuje pięć modeli: BenQ ZOWIE RL2455, BenQ ZOWIE RL2455T, BenQ ZOWIE RL2460, BenQ ZOWIE RL2755 i BenQ ZOWIE RL2755T. Są one dostępne na stronie producenta, uzyskacie tam również szczegółowe informacje odnośnie urządzeń.

RL2455T

BenQ ZOWIE RL2455T

RL2755T

BenQ ZOWIE RL2755T

RL2460

BenQ ZOWIE RL2460

RL2755

BenQ ZOWIE RL2755

RL2455

BenQ ZOWIE RL2455

Źródło: BenQ

blog comments powered by Disqus
Monitory BenQ ZOWIE jako pierwsze na świecie zdobyły licencję SIEE!