PODPOWIEDZI:
Budżetowe słuchawki, które warto kupić? Pierwsze wrażenia z modelami Baseus

Rozpoczyna się dwudniowe święto gier - Rusza Good Game Expo!

Rozpoczyna się dwudniowe święto gier - Rusza Good Game Expo!

Cały weekend z grami, turniejami i konkursami - już dziś startuje Good Game Expo, czyli weekendowe targi dla miłośników elektronicznej rozrywki. Zapowiada się bardzo emocjonujące wydarzenie!

Już dziś rusza III edycja międzynarodowych targów Good Game Expo - czyli prawdziwego święta gier i sprzętu komputerowego. Gracze i goście z całego świata zbiorą się w weekend, 20-22 kwietnia, w podwarszawskim Nadarzynie. To właśnie tam zostanie stworzony prawdziwy raj dla miłośników technologii i elektroniki - w planach mnóstwo atrakcji, turniejów i konkursów.

Podczas targów odbędzie się masa turniejów w grach.

Tegoroczna edycja Good Game Expo zapowiada się naprawdę ciekawie - organizator przygotował moc wyjątkowych atrakcji, pomyślał również o każdej grupie uczestników. Najmłodsi będą mogli spotkać swoich idoli z YouTube’a czy Twitcha. W poprzednich edycjach do Nadarzyna zagościły takie sławy jak np. drużyna e-sportowa Virtus.Pro! Na stoiskach nie zabraknie również sprzętu do testowania, koncertów, wystaw czy pokazów. Warte uwagi są zwłaszcza turnieje e-sportowe, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Pamiętajcie, że najmłodsi z nas (do 7 lat) wchodzą za free!

Stefa ze sprzętem ucieszy fanów technologii.

Nadarzyńskie targi powstają dzięki współpracy z partnerami - w tym roku jednym z nich jest firma iiyama, która dostarcza dla Was 160 monitorów gamingowych, dzięki którym odbywać się będą starcia w tytułach takich jak League of Legends, Heliborne czy Gwint. W strefie Free2Play będzie też 100 stanowisk z monitorami G-Master! Marka pojawi się też obok innych producentów, m.in: Zotac, LC-POWER, Dream Machines i Ballistix. Dla uczestników przygotowano również wyjątkową promocję na monitor G-Master GB2488HSU-B3 Red Eagle - kupicie go za jedyne 999 zł!

Jednym z partnerów wydarzenia jest iiyama!

Jeśli należysz do starszego pokolenia graczy to również nie zawiedziesz się wizytą na targach Good Game Expo. Specjalnie dla miłośników retro przygotowano strefę z konsolami Amiga czy Pegasus. Znajduje się w niej 45 stanowisk z grami, plakatami, czasopismami z lat ‘90.

Odbędzie się masa konkursów, w których wygracie ciekawe nagrody.

Najciekawsze atrakcje targów Good Game Expo 2018:

  • Rokko Puchar Warszawy
  • Magic Orchestra
  • Polska Liga Esportowa
  • Strefa Retro
  • Strefa Free2Play
  • Strefa VR
  • Warsaw Comic Con
  • Festiwal Cosplay’u

W Nadarzynie pojawi się koło 200 monitorów od iiyama.

Źródło: iiyama

blog comments powered by Disqus
Rozpoczyna się dwudniowe święto gier - Rusza Good Game Expo!