PODPOWIEDZI:

Jaki smartfon wybrać - Propozycje komunijne od TP-Link!

Jaki smartfon wybrać - Propozycje komunijne od TP-Link!

Okres pierwszych komunii świętych powoli się rozpoczyna i teraz część z nas rozważa zakup prezentu dla swojej pociechy czy chrześniaka. TP-Link przygotował pewne propozycje, które mogą Was zainteresować. Zapraszam!

Co prawda, tzw. okres pierwszych komunii rozpoczyna się na dobre dopiero w maju, ale już teraz należałoby przemyśleć zakup stosownego prezentu dla dziecka. Ba! Już w miniony weekend odbyły się pierwsze komunie. Zatem, nadeszła ostatnia chwila, w której musimy zdecyodwać się na wybór konkretnej rzeczy. Co oferuje nam TP-Link?

Neffos Y5s

Jaki Prezent na Komunię Wybrać? Doradzamy w Trudnym Wyborze>>>

Nie wszyscy pochwalają zakup elektronicznych gadżetów, dlatego też zawczasu lepiej skonsultować się z rodzicami dziecka, jeżeli jesteśmy zaproszeni do kogoś z rodziny. Jeśli nie otrzymaliście najmniejszych sygnałów odnośnie przeciwwskazań, co do zakupu elektronicznego gadżetu, wówczas pozostaje rzucić okiem na dwie propozycje w postaci słuchawek: Neffos C7 i Neffos Y5s.

Neffos C7

Obydwa smartfony to typowe budżetowce, które nie będą kosztowały nas majątku. Ot, podstawowe modele, które z pewnością wystarczą 9-letniemu dziecku. Czym się różnią? Pierwszy z nich został wyposażony w 5.5-calową matrycę o rozdzielczości HD 720p. Drugi zaś, otrzymał ekran o przekątnej 5-cali i również tę samą rozdzielczość. Obydwie słuchawki wyposażone zostały w 2 GB RAM i 16 GB ROM, ale różnią się na tle zastosowanych układów procesorowych. 

TP-Link Neffos C7TP-Link Neffos Y5s
CHIPSETMediaTek MT6750Snapdragon 210
RAM I ROM2 GB + 16 GB2 GB + 16 GB
GNIAZDO PAMIĘCI WEW.microSDmicroSD
OSAndroid 7.1Android 7.1
MATRYCA5.5-cala HD 720p5-cala HD 720p
DUAL SIM++
NFC--
CZYTNIK LINII PAPILARNYCH +-
GŁÓWNY APARAT13 mpix f/2.08 mpix
PRZEDNI APARAT8 mpix2 mpix
AKUMULATOREK3060 mAh2450 mAh
DOKŁADNE WYMIARY154,5 x 76,96 x 7,85 mm, 157 g144,0 x 72,0 x 8,60 mm, 155 g

Dzięki zamieszczonej powyżej tabelce, możecie z łatwością zobrazować obydwie słuchawki. Parametry pod względem wydajnościowym nie powalają na kolana, ale całość ratuje całkiem przyzwoita optyka aparatu czy wzmacniacz dźwięku, który został zaimplementowany w Neffosie C7. Co ciekawe, ten model może być obsługiwany bez konieczności zdejmowania rękawiczek! Dzięki temu rozwiązaniu, dziecku nie zmarzną ręce przy okazji przyszłej zimy.

Smartfon na Prezent

Co pozytywnego można powiedzieć o Neffosie Y5s? Z pewnością jest to znacznie zgrabniejszy i smuklejszy smartfon, który przypadnie do gustu dziecku o drobniejszych dłoniach. Ceny? Model Neffos C7 zakupimy w cenie 499 złotych, zaś Neffosa Y5s kosztować nas będzie ok. 349 złotych. Czy to wystarczy dla dziecka w tym wieku? Odpowiedź zostawcie w komentarzu!

źródło: Neffos

blog comments powered by Disqus
Jaki smartfon wybrać - Propozycje komunijne od TP-Link!