PODPOWIEDZI:

Uwaga na zakupy w sklepie lowcyokazji.net!

Uwaga na zakupy w sklepie lowcyokazji.net!

Przestrzegamy przed zakupami w sklepie internetowym lowcyokazji.net! Jest to nic innego, jak wcześniej zamknięty anlewik.eu, tylko że z nową nazwą, a opinie o nim są znane, jako że oszukani klienci już działają we współpracy z organami ścigania by odzyskać stracone pieniądze.

lowcyokazji.net - uważajcie na zakupy w tym sklepie!

lowcyokazji.net to następne działanie najpewniej tej samej grupy oszustów, która wcześniej operowała sklepem anlewik.eu, o którym pisaliśmy już wcześniej, ostrzegając Was przed zakupami. Na dzisiaj tworzy się na Facebook grupa, która ma na celu walkę o utracone na anlewik.eu pieniądze, więc jeżeli trafiliście na ten materiał, a należycie do grona oszukanych, to tutaj macie link:

Przejdźmy jednak do meritum, czyli rozbicia na czynniki pierwsze sklepu lowcyokazji.net.

lowcyokazji.net - wpłata jedynie bezpośrednio na konto bankowe

Pierwszą oznaką tego, że sklep nie jest godny zaufania, pozostaje wciąż sposób, w jaki możemy zrealizować płatność za zamówienie. W przypadku sklepu internetowego lowcyokazji.net możliwa jest jedynie wpłata bezpośrednio na konto, co oznacza, że nic nie chroni nas przed oszustwem.

lowcyokazji.net - opinie Co gorsza, podobne dane spotkać można było w przelewach realizowanych przy sklepie anlewik.eu, więc znów mamy potwierdzenie, że jest to najpewniej ta sama grupa przestępcza. W normalnej sytuacji, gdy sklep jest legalny i operuje uczciwie, to jest weryfikowany przez partnera pokroju Przelewy24, czy PayU, i po pozytywnej opinii otrzymuje możliwość płatności przez te systemy. Mocną ich stroną jest fakt posiadania ubezpieczenia na wypadek oszustwa, co łączy się z ochroną konsumenta, który przez pośrednika płatności dokonał. 

lowcyokazji.net - ceny zbyt dobre, żeby były prawdziwe

Następną kwestią, która powinna w wielu z Was zasiać ziarno niepewności, jest wycena produktów sprzedawanych w sklepie internetowym lowcyokazji.net. Jeżeli czytaliście moje poprzednie ostrzeżenia to już wiecie, że do weryfikacji używam rynku kart graficznych, który przeżywa ostatnio kryzys.

lowcyokazji.net - uwaga na zakupyWidać od razu, że cena jest zbyt dobra, żeby była prawdziwa, a dochodzi do tego jeszcze fakt, że na zamkniętym już sklepie internetowym anlewik.eu, który oszustwem był, ta konkretna karta była w dokładnie tej samej cenie, więc nawet bazę danych i czcionki mamy te same.

lowcykazji.net - to samo co anlewik.eu

lowcyokazji.net - ten sam hosting co anlewik.eu

Widać, że oprócz tej samej bazy danych produktów, ich cen i czcionki, z anlewik.eu pozostał także hosting strony. W ramach naszego śledztwa doszliśmy do adresów IP sklepów internetowych anlewik.eu i lowcyokazji.net:

Adres IP anlewik.eu (z grupy Oszukani Anlewik.eu)

łowcyokazji.net - opinie

Adres IP lowcyokazji.net

lowcyokazji.net - adres IP strony

Jak widzicie, adresy są bardzo podobne, więc jest duża szansa na to, że za tą operacją stoją Ci sami ludzie, którzy oszukiwali na anlewik.eu.

lowcyokazji.net - siedziba firmy i wpis do KRS

Sprawdzenie wpisu do KRS i siedziby firmy odpowiadającej za sklep internetowy lowcyokazji.net jest już praktycznie formalnością, bo na tym etapie każdy z czytających ten artykuł powinien wiedzieć, że ma do czynienia z naciągaczami.

Po wpisie w KRS widać że firma jest młoda i niewiele o niej wiadomo. Najpewniej nie sprawdzono nawet adresu, na jaki ją założono.

lowcyokazji.net - uwaga na zakupyJak widać, ulica Zecerska w Warszawie nie ma szans dobicia do 140 numerów, bo... wygląda mniej więcej tak:

lowcyokazji.net - opinieJednokierunkowej dróżce daleko do arterii, przy której zmieściłoby się tyle budynków.

lowcyokazji.net - nie róbcie zakupów w tym sklepie internetowym!

Jeżeli nie chcecie stracić pieniędzy, to nie kupujcie w sklepie internetowym lowcyokazji.net, bo podzielicie losy osób oszukanych przez anlewik.eu, które dzisiaj walczą już we współpracy z organami ścigania o zwrot należności, za które produktów nie otrzymali.

blog comments powered by Disqus
Uwaga na zakupy w sklepie lowcyokazji.net!
Autor: Paweł Rudy