PODPOWIEDZI:

Uwaga na zakupy w Skleptus.pl!

Uwaga na zakupy w Skleptus.pl!

Skleptus.pl to następny sklep internetowy, o którym brak rzetelnych opinii w sieci. Nasze krótkie dochodzenie dowiodło, że nie warto ryzykować tam zakupów, bo nie zaimplementowano bezpiecznego systemu płatności, który służy ochronie konsumenta.

Skleptus.pl - zalecamy wstrzymanie się od zakupów w tym sklepie internetowym

Pierwszym problemem, który spotyka nas w sklepie internetowym skleptus.pl jest rozbieżność pomiędzy danymi spółki, na którą jest założony, a tymi, które znajdują się w przelewie bankowym.

Skleptus.pl - dane do przelewu niezgodne z wpisem do KRS

Z wpisu do KRS wynika, że spółkę założono na Jerzego Karola Baranowskiego, a jej adres zgadza się z tym, o którym przeczytamy w regulaminie sklepu.

skleptus.pl - uwaga na sklep internetowyZupełnie inaczej sprawy mają się, gdy przejdziemy do finalizacji zakupu i płatności. Dane do przelewu są zupełnie niezgodne z tym, co widzimy we wpisie do KRS i prowadzą to spółki WebGlobal LTD, która została rozwiązana we wrześniu 2017 roku w Londynie.

skleptus.pl - opinieCo to oznacza? Mniej więcej tyle, że mamy do czynienia z naciągaczami, którzy założyli spółkę za granicą, by utrudnić prowadzenie śledztwa organom ścigania.

skleptus.pl - dane do przelewu niezgodnie z wpisem do KRS

Skleptus.pl - atrapa zamiast systemu płatności PayU

Ostatecznym gwoździem do trumny sklepu internetowego skleptus.pl, a właściwie zaufania do niego, jest brak zweryfikowanego systemu płatności jak PayU, czy Przelewy24. Co więcej, oszuści licząc na naiwność klientów zaimplementowali atrapę tego systemu na swojej stronie, która ma dawać fałszywe poczucie, że istnieje możliwość bezpiecznej płatności. Po jej wyborze spotyka nas jednak rozczarowanie w postaci komunikatu:

skleptus.pl - brak płatności PayU

Taki błąd wielu osobom może wydawać się winą po ich stronie, więc znaczna ich część zdecyduje się jednak na płatność przelewem, na co naciągacze ze skleptus.pl liczą. Nie dajcie się więc zwieść, bo system płatności sam z siebie się nie psuje, a taki komunikat oznacza, że w kodzie strony zaimplementowano co prawda moduł, który pozwala na obsługę płatności przez PayU, ale prowadzi on donikąd, bo sam sklep nigdy nie ubiegał się o weryfikację, której z resztą by nie przeszedł.

Odradzamy zakupY w skleptus.pl!

Jeżeli nie chcecie zostać na lodzie to nie róbcie zakupów na skleptus.pl, bo istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że to oszustwo, co z resztą wybrzmiewa w wielu opiniach niezadowolonych klientów sprzed lat.

skleptus.pl - opinieŹródło: https://www.skapiec.pl/site/sklep/10733

Szkoda ryzykować swoich ciężko zarobionych pieniędzy, więc gorąco odradzamy zakupy w sklepie internetowym skleputs.pl.

blog comments powered by Disqus
Uwaga na zakupy w Skleptus.pl!
Autor: Paweł Rudy