PODPOWIEDZI:

Szukasz gryzonia do pracy biurowej? Ta myszka kosztuje niecałe 25 złotych!

Szybki spis treści:
Szukasz gryzonia do pracy biurowej? Ta myszka kosztuje niecałe 25 złotych!

Wiem, że nie wszyscy wśród Was to zapaleni gracze. Duża część osób szuka sprzętu do pracy - wygodnego, precyzyjnego, lecz za niewygórowaną cenę. Dziś o świetnej myszy dla właśnie takich użytkowników.

Mysz pracująca...

Na rynku jest wiele dobrych myszek, chociażby te od ZOWIE czy Logitech. Nie każdy jednak chce kupować drogie, zaawansowane myszki, których celem jest zapewnienie jak najlepszych osiągów w wirtualnych potyczkach. Część osób poszukuje zwyczajnej, klasycznej i dobrej myszy do pracy biurowej. Takim właśnie produktem jest Rapoo N1162, czyli przewodowy gryzoń w bardzo atrakcyjnej cenie.

Propozycja od Rapoo w kolorze białym.

Gryzoń od Rapoo został wyprofilowany w uniwersalny sposób, a więc mogą z niego korzystać zarówno prawo, jak i leworęczni. Całość jest ergonomiczna, co ma uchronić nas przed zmęczeniem lub poważniejszymi problemami zdrowotnymi. Na spodzie klasycznie - ślizgacze, nic rewelacyjnego. Obudowa została wykonana z dobrej jakości materiałów. Przewód wystarczający, 120 cm, jednak można było pokusić się o te 30 cm więcej. Plus za brak dodatkowego oprogramowania niezbędnego do działania - po prostu podłączasz i pracujesz.

Opcja czarna z profilu.

Wchodząc w szczegóły trzeba wymienić sensor optyczny o rozdzielczości 1000 DPI, który zapewnia płynną pracę. Do tego dochodzi czułe, antypoślizgowe kółko przewijania. Wymiary myszki - 119 x 64 x 38 mm.

Na obudowie nadrukowano logo producenta.

Podsumowując, nie ma rewelacji. Rapoo N1162 to klasyczna myszka do niewymagającej pracy, dobrze nada się jako gryzoń do pracy mobilnej. Zachęcająca i ciekawa jest natomiast cena - 24 PLN. W tej cenie mamy również 24-miesięczną gwarancję producenta.

Urządzenie posiada sensor optyczny.

Źródło: Rapoo

blog comments powered by Disqus
Szukasz gryzonia do pracy biurowej? Ta myszka kosztuje niecałe 25 złotych!