PODPOWIEDZI:

Nowe podświetlenie Razera prosto z Chin - Światowa premiera (starej) nowej myszki!

Nowe podświetlenie Razera prosto z Chin - Światowa premiera (starej) nowej myszki!

Na chińskim rynku jest już stałym bywalcem, jednak dopiero teraz wkracza na rynki światowe - Razer Abyssus Essential, czyli myszka z unikatowym typem podświetlenia od Razera.

Wczoraj swoją światową premierę miała myszka Razer Abyssus Essential, znana również jako Razer Jugan. Ten unikatowy gryzoń był do tej pory dostępny tylko w Chinach, lecz od wczoraj jest możliwy do kupienia na całym globie. Urządzenie dopełni rodzinę Razer Chroma.

Myszka od Razera, który przyszła do nas z Chin.

Myszka, oprócz kompatybilności z znanym wszystkim systemem Chroma, oferuje unikatową funkcję - podświetlenie underglow, czyli takie, które odbija kolorowe oświetlenie od powierzchni podkładki. W połączeniu z ekosystemem Chroma, pozwala to na tworzenie milionów ustawień podświetlenia, również w połączeniu z innymi urządzeniami marki. Wybór ulubionego to decyzja spośród 16,8 miliona kolorów i szerokiej gamy efektów.

Urządzenie posiada unikatowy system podświetlenia.

Urządzenie zostało wyposażone w sensor optyczny o rozdzielczości 7200 DPI, charakteryzuje się również wygodnym i, co najważniejsze, oburęcznym kształtem. Zastosowano również trzy Razer Hyperesponse Buttons, czyli wyjątkowe, dopracowane do perfekcji przyciski z “klikiem”, które można dowolnie programować. Ich żywotność to około 10 milionów wciśnięć.

Można wybierać spośród 16,8 miliona kolorów.

Urządzenie jest już dostępne na całym świecie. Możecie z powodzeniem szukać jej również na stronie Razera. Cena to 49,99 EUR.

blog comments powered by Disqus
Nowe podświetlenie Razera prosto z Chin - Światowa premiera (starej) nowej myszki!