PODPOWIEDZI:

Słuchawki dla gracza z przetwornikiem DAC oraz wzmacniaczem - Usłyszysz każdego przeciwnika!

Słuchawki dla gracza z przetwornikiem DAC oraz wzmacniaczem - Usłyszysz każdego przeciwnika!

Na polskim rynku pojawiły się nowe słuchawki od cenionego w świecie producenta. Konstrukcja jest przeznaczona dla graczy, jednak produkt może spodobać się również miłośnikom dźwięku hi-fi.

W dniu dzisiejszym zaprezentowany został nowy headset dla graczy od ASUS Republic Of Gamers. Produkt zalicza się do najnowszej serii ROG Strix Fusion, która oprócz konkurencyjnej jakości zapewnia również wyjątkowe podświetlenie RGB. Pytanie - czy jest to aż tak ważne w przypadku słuchawek?

Nowy model słuchawek ROG - Fusion 500.

ASUS ROG Strix Fusion 500 to zestaw słuchawkowy wyposażony w zintegrowany przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC) ESS oraz wzmacniacz. W połączeniu z 50-milimetrowymi przetwornikami ASUS Essence i szczelnymi komorami dźwiękowymi daje to bardzo wysoką jakość audio z głębokimi i dynamicznymi basami. Producent szczyci się, że dopasował i zoptymalizował produkt pod kątem gier FPS, w których dźwięk i jego pozycjonowanie odgrywa główną rolę. Tak więc, jeśli jesteś graczem CS:GO, Overwatch lub PUBG, to na pewno docenisz jakość tego headsetu.

Tak prezentuje się urządzenie w pełnej okazałości.

Słuchawki generują 7.1-kanałowy wirtualny dźwięk przestrzenny, który oparty jest o autorski algorytm firmy Bongiovi Acoustics. Przetwornik DAC ESS9018 przetwarza sygnał audio w jakości hi-fi o parametrach 24 bity / 96 kHz. Do całości dochodzą poduszki ROG Hybrid, które zapewniają wyjątkowym komfort oraz wytłumienie dźwięków z otoczenia. Na papierze słuchawki wyglądają świetnie, jak będzie w praktyce? Poczekajmy na pierwsze recenzje.

Wbudowany mikrofon będzie dobrym wyborem do komunikacji w zespole.

Producent poświęcił sporo uwagi na dopracowanie systemu podświetlenia. Jest on kompatybilny z ASUS Aura RGB, co pozwala na wybranie ponad 16,8 miliona kombinacji kolorów oraz trzech presetów efektów świetlnych. Całość obsługujemy za pomocą aplikacji… mobilnej! Efekty można również zgrać z puszczaną na komputerze muzyką. Co więcej, słuchawki można zsynchronizować z innymi słuchawkami i zastosować takie samo oświetlenie np. w całej drużynie. Moim zdaniem kompletnie zbędny bajer, jednak wiem, że wiele osób to doceni.

Słuchawki mogą świecić w synchronizacji z innymi modelami.

Słuchawki ASUS ROG Strix Fusion 500 są już dostępne w sprzedaży, cena detaliczna wynosi 749 PLN.

Źródło: ASUS

blog comments powered by Disqus
Słuchawki dla gracza z przetwornikiem DAC oraz wzmacniaczem - Usłyszysz każdego przeciwnika!