PODPOWIEDZI:

ASUS ROG wprowadza na rynek ciekawego mechanika z personalizacją!

ASUS ROG wprowadza na rynek ciekawego mechanika z personalizacją!

Na rynku debiutuje nowy produkt dla gracza - klawiatura mechaniczna od firmy ASUS. Urządzenie ma gwarantować wysoką wydajność i nawiązać równą walkę z rynkowymi gigantami, takimi jak Razer czy Corsair.

Firma ASUS zaprezentowała dziś swój nowy produkt spod szyldu Republic of Gamers. Klawiatura mechaniczna ASUS ROG Strix Flare to urządzenie wyposażone w cenione na rynku przełączniki Cherry MX, co zwiastuje wysoką wydajność i długą żywotność. Dobrze, że producent korzysta z markowych, sprawdzonych switchy - ale czy odbije się to na cenie?

Specjalna plakietka może zostać spersonalizowana.

Niestety, mamy tutaj “najgorszy” scenariusz. Producent ustalił cenę detaliczną nowego produktu na 749 PLN. Jest to całkiem sporo, jednak co dostajemy w zamian? Tak jak wspomniałem są to przede wszystkim cenione przełączniki Cherry MX, które gwarantują wysoką wydajność, komfort pracy, osiągi i żywotność. Każdy switch będzie sprawny aż do 50 milionów wciśnięć. Producent oferuje również pełną dowolność, możemy wybrać spośród różnych typów przełączników - red, blue, brown oraz black. Taka gama pozwoli na wybranie idealnego urządzenia pod nasze wymagania. Do tego dochodzi 100% anti-ghosting z N-key rollover. Na papierze jest całkiem nieźle!

Cieszy dodatkowe gniazdo USB na inne urządzenia,

ASUS ROG ma w zwyczaju imponować graczom. Tak jest również w tym wypadku - postawiono na zaawansowane podświetlenie LED oraz zalążek personalizacji. Na dedykowanej plakietce możemy umieścić swoje inicjały lub logo, a później zainstalować ją w obudowie, gdzie zostanie efektownie podświetlona. Nie będę wspominał o indywidualnie podświetlanych klawiszach i dedykowanym oprogramowaniu - to jest już rynkowy standard, przynajmniej w tej cenie.

ASUS ROG Strix Flare w pełnej okazałości.

Warto natomiast powiedzieć o multimedialnych klawiszach w górnej części klawiatury. Zapewniono do nich dostęp jedną ręką, a więc będą to wyjątkowo przyjemne w użytkowaniu klawisze. Ciekawym elementem jest też kółko przewijania po lewej stronie urządzenia. Duży plus za odłączaną, miękką podkładkę pod nadgarstki.

blog comments powered by Disqus
ASUS ROG wprowadza na rynek ciekawego mechanika z personalizacją!