PODPOWIEDZI:

Streaming gier z iPhone'a? Dla urządzenia AVerMedia to żaden problem!

Streaming gier z iPhone'a? Dla urządzenia AVerMedia to żaden problem!

Nagrywasz wideo z gier? Transmitujesz swoje wirtualne zmagania na żywo dla setek widzów? Wiemy, że nie jest to zadanie proste techniczne. Taką wiedzę ma też firma AVerMedia, która ułatwia codzienność dla twórców wideo - tym razem dzięki nowemu urządzeniu.

Firma AVerMedia poinformowała dziś o wprowadzeniu do sprzedaży urządzenia AVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus, czyli wzbogaconego grabbera dla osób tworzących content video z gier. Karta pozwala przechwytywać obraz bez spadku jakości - jest to szczególnie ważne przy współczesnych grach, których wymagania mogą przerosnąć nie jeden komputer.
Urządzenie AVerMedia jest niewielkie, może być łatwo przenoszone.

Urządzenie od AVerMedia jest dedykowane przede wszystkim posiadaczom konsol… ale nie tylko. Z funkcjonalności produktu będą mogli skorzystać również posiadacze iPhone’ów! Czyżby gaming na YouTube miał wkroczyć w mobilną erę?

Sprzęt będzie idealny dla streamerów i twórców wideo.

Urządzenie może pracować w trzech trybach - PC Free, PC oraz Storage. Ten pierwszy, jak sama nazwa wskazuje, może przechwytywać obraz bez udziału komputera, a więc z konsoli lub telefonu. Pozostałe analogicznie - nagrywanie obrazu peceta oraz zapisywanie na kartę pamięci. Tryb PC jest nierozłącznie związany z oprogramowaniem RECentral, czyi zaawansowanym systemem do obsługi przechwytywania. To w nim będziecie regulować efekty, jakość czy rozdzielczość nagrywania.

Całość jest stylowa, może pochwalić się też niezłymi możliwościami.

Urządzenie jest niewielkie, a więc dopisek “Portable” nie został wyssany z palca. Produkt waży jedynie 185 g, mierzy zaledwie 15 cm. Zdecydowanie będzie wygodne w przechowywaniu i transportowaniu. Co więcej, tryb PC Free nie będzie wymagał żadnego dodatkowego oprogramowania. AVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus jest już dostępne w Polsce, a jego cena to 790 PLN.

Dane techniczne:

  • interfejs: USB 2.0 (UVC)
  • wejście: HDMI 2.0
  • wyjście: HDMI 2.0 pass-through
  • wejścia audio: HDMI x1, mini jack 3,5 mm x2
  • obsługiwane rozdzielczości: 2160p 60, 1080p 60/50/30, 720p 60/50/30, 576p 50/25, 480p
  • 60/30
  • obsługa kart pamięci: microSD przynajmniej Class10, wskazane szybsze
  • oprogramowanie: RECentral 4
  • wymiary: 14,7 × 5,7 × 4,7 cm
  • masa: 185,5 g

blog comments powered by Disqus
Streaming gier z iPhone'a? Dla urządzenia AVerMedia to żaden problem!