PODPOWIEDZI:

Sztuczna Inteligencja trenuje e-sportowców

Sztuczna Inteligencja trenuje e-sportowców

GetSupremacy to cyfrowy trener e-sportowy. Projekt jest jeszcze w powijakach lecz niebawem ma się to zmienić, ponieważ właśnie otrzymał gigantyczne wsparcie w postaci pół miliona dolarów od tajemniczego inwestora.

Vinncent Willijam Vermillion, pomysłodawca całego przedsięwzięcia, pracuje nad tym, by urzeczywistnić swoją wizję. W ogólnym założeniu GetSupremacy to platforma, której zadaniem jest prowadzenie treningów dla graczy komputerowych. W pełni zautomatyzowany proces szkoleniowy zawiera między innymi naukę najefektywniejszych taktyk, dokładną analizę rozgrywek, rozwijanie umiejętności indywidualnych, a także współpracy zespołowej. Jeżeli system uzna, że jego podopieczny potrzebuje kopa na rozpęd, zostanie automatycznie zaproszony na bootcamp.

Platforma jest w fazie otwartych testów beta, do których można przystąpić na stronie internetowej GetSupremacy. Dzięki zaangażowaniu społeczności graczy projekt rozwijał się i bez tak dużych inwestycji. Teraz możemy jednak spodziewać się kolejnych funkcjonalności oraz obsługi następnych gier. Początkowo program miał obejmować jedynie graczy CS:GO. Vermillion zachęca internautów, a zwłaszcza profesjonalnych e-sportowców, do wzięcia udziału w testach i wsparcia konstruktywną krytyką oraz nowymi pomysłami.

Czytaj także: Rankingi i porównania najlepszych myszek dla graczy. Sprawdź, zanim kupisz >>>

GetSupremacy docelowo ma stać się platformą dla wszystkich gier zaangażowanych w e-sport. Na realizację tego celu będzie potrzebne jeszcze mnóstwo rąk do pracy oraz funduszy. Z wyliczeń Vermilliona wynika, że projekt może pochłonąć nawet dwa miliony dolarów. To nie jedyna taka inicjatywa. Testy przechodzi także trener S.I. Alisy Chumachenko, który już pozyskał ponad dwa miliony dolarów od inwestorów.

Źródło: Cybersport

blog comments powered by Disqus
Sztuczna Inteligencja trenuje e-sportowców