PODPOWIEDZI:
Jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

Nowa obudowa Corsair - jest kolorowo i kanciasto!

Nowa obudowa Corsair - jest kolorowo i kanciasto!

Oferta gamingowego giganta - Corsair - powiększa się o nowy model obudowy komputerowej. Urządzenie jak zwykle będzie obfitowało w popularne dodatki, takie jak np. podświetlenie LED. Czy producent oferuje coś więcej niż nowoczesne bajery?

Premierowa obudowa wejdzie na rynek pod nazwą Corsair CARBIDE SPEC-OMEGA RGB. Urządzenie zasili nagradzaną i cenioną serię SPEC-OMEGA, charakteryzującą się efektownym panelem ze szkła hartowanego. Co więcej, producent wyposażył skrzynkę w imponujące oświetlenie LED RGB. Podświetlone będą również dwa wentylatory Corsair HD120 RGB LED na przednim panelu.

Obudowa posiada efektowne podświetlenie.

Za oświetlenie odpowiadają 54 diody LED, które zasilane są przez wbudowany kontroler Lighting Node PRO. To właśnie to urządzenie odpowiada za poziomy i rodzaje iluminacji. Całość można konfigurować za pomocą oprogramowania Corsair iCUE. Co więcej, nie potrzeba dodatkowych zakupów, aby podświetlenie działało zaraz po wyciągnięciu z pudełka. Sama obudowa przychodzi do nas w kolorze białym lub czarnym.

W skrzynce zmieszczą się długie obudowy i pełna gama sprzętu Corsair.

Wygląd to kwestia gustu - sami oceńcie czy bryła obudowy się Wam podoba. Jak widać po grafikach, całość jest kanciasta, ostro “powycinana”. Na pewno na plus można zaliczyć zdejmowaną osłonę zasilacza oraz liczne mocowania i otwory na ukrywanie kabli. SPEC OMEGA jest również wysoce kompatybilna z produktami Corsair. Pełne wymiary to 495 x 232 x 516 mm. Zmieści się w niej sześć wentylatorów 120 mm lub cztery 140 mm i jeden 120 mm. Miejsca na kartę jest wystarczająco, ale znam obudowy dłuższe - tutaj 370 mm.

Istnieje możliwość zamontowania aż sześciu wentylatorów 120 mm.

Obudowa CORSAIR Carbide Series SPEC-OMEGA RGB jest już dostępna w sprzedaży w światowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów firmy CORSAIR. W Polsce produkt pojawi się na półkach sklepów w maju br. w cenie ok. 589 PLN

Źródło: Corsair

blog comments powered by Disqus
Nowa obudowa Corsair - jest kolorowo i kanciasto!