PODPOWIEDZI:
Jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

Mega promocje na otwarcie salonu Xiaomi!

Mega promocje na otwarcie salonu Xiaomi!

Niebawem zostanie otwarty kolejny salon Xiaomi w Polsce! Szykuje się nam niezła impreza, z której wielu z Was może skorzystać w dwojaki sposób. Czy czeka nas moc promocji? Może uda się kupić smartfona za półdarmo? Zapraszam do lektury!

Przed nami otwarcie już drugiego salonu tego azjatyckiego producenta elektroniki. Najpierw tego zaszczytu dostąpili mieszkańcy Krakowa, a teraz nadszedł czas na stolicę. Co prawda, już dużo wcześniej pojawiło się stanowisko Xiaomi w samej Warszawie, ale pełnoprawnym salonem nazwać tego nie można było. Na szczęście w przyszłą sobotę odbędzie się otwarcie salonu, w którym nie zabraknie ekstremalnie niskich cen!

Xiaomi Polska

Co przygotował dla nas oficjalny dystrybutor produktów marki Xiaomi w Polsce? Szereg ciekawych i przede wszystkim dobrych okazji cenowych. Na początku warto powiedzieć, że każdy kupujący tego dnia, otrzyma specjalnie przygotowanego na ten okres T-Shirta. Niby nic, ale to zawsze plus dla organizatora. Przejdźmy teraz do konkretów.

Xiaomi Redmi 4X

Na salonowej półce ujrzymy dobrego średniaka w postaci Xiaomi Redmi 4X. Dokładną specyfikację możecie poznać w naszej bazie produktów. Nie mniej jednak wiedzcie, że słuchawka została wyposażona w m.in. 3 GB RAM, 32 GB ROM oraz akumulator o pojemności 4100 mAh. Wszystko to w cenie 599 złotych. 

Średniak od Xiaomi

Jest coś jeszcze o czym warto wiedzieć? Oczywiście, bowiem ABC Data przygotowało specjalną ofertę dla osób, które nie zdołają przybyć na otwarcie salonu Mi Store w Warszawie. Bowiem, na stronie Mi-Home.pl pojawiać się będą cykliczne promocje na urządzenia w/w producenta. Ceny będą zmieniały się co trzy godziny od 10:00 do 22:00. Daje nam to aż 5 cenowych okazji na zakup produktu z naszej listy życzeń. Co ciekawe, ABC Data zarzeka się, że takie promocje będą regularnie występowały w niemalże każdy weekend. Zatem, jeśli przegapicie jakąś okazję cenową, zawsze będziecie mogli liczyć na jej powtórne pojawienie się! Co o tym sądzicie? Wybieracie się w tę sobotę do Warszawy? Może jednak wolicie kupić coś drogą elektroniczną? Sekcja komentarzy jest Wasza!

blog comments powered by Disqus
Mega promocje na otwarcie salonu Xiaomi!