PODPOWIEDZI:

Nowy wizerunek Super Mario wywołał chaos w sieci

Nowy wizerunek Super Mario wywołał chaos w sieci

Ktoś znalazł sposób na to, jak doprowadzić całe masy internautów do masowej histerii. Ikona Nintendo w nowej odsłonie wywołała niezwykłą burzę. Reakcje fanów są wręcz dramatyczne.

Pewien internauta postanowił przeprowadzić pewien eksperyment na znanej wszystkim postaci. Dokonał zabiegu, na skutek którego Mario stracił całe swoje owłosienie… Tak, tak… Ktoś pozbawił Maria jego kultowych wąsów. Sprawca zamieszania umieścił efekt swojej pracy na Twitterze, co spowodowało prawdziwy szał.

Czytaj także: Najlepsze premiery gier w maju 2018 >>>

Super Mario stracił swój największy atrybut...

Obrazek przedstawiający bezwąsego hydraulika, znanego z epickich podróży przez krainy pełne grzybów, został udostępniony już 40 tysięcy razy. W tej chwili na liczniku wybiło też 125 tysięcy polubień. Oprócz tego, sekcja komentarzy tweeta została zasilona przez prawie trzy tysiące wpisów od przerażonych i wstrząśniętych fanów.

Oto niektóre z nich:

Jeden z komentarzy o nowym wizerunku kultowego bohateraMhm...Mario wywoła III Wojnę Światową?Smutek i przygnębienie.Szok na widok łysego MarioNiektórzy znoszą to lepiej, inni gorzej.To straszne, co się stało z Super Mario.

Ogromny wybór gier komputerowych w dobry cenach, sprawdź to >>>

A wy, co myślicie o Super Mario w takiej wersji?

Źródło: Twitter

blog comments powered by Disqus
Nowy wizerunek Super Mario wywołał chaos w sieci