PODPOWIEDZI:

Robert Downey Jr. bierze się za nagrania na YouTube

Robert Downey Jr. bierze się za nagrania na YouTube

Aktor, który wcielał się w rolę Iron Mana, rozpoczął wraz ze swoją małżonką prace nad serią filmów dokumentalnych o sztucznej inteligencji. Jego produkcje będą dostępne na platformie YouTube Red w przyszłym roku. Dostęp do nich będzie płatny.

Nowa seria nie ma jeszcze nawet oficjalnego tytułu, ale wiemy na pewno, że producentem, narratorem i prezenterem będzie sam Robert Downey Jr. W cyklu mają pojawić się wywiady i prezentacje naukowców, filozofów i ekspertów w dziedzinie sztucznej inteligencji. Jeżeli wierzyć zapowiedziom YouTube, głównym tematem będzie transformacja teraźniejszości i przyszłości pod wpływem S.I.

Czytaj także: Zaginął oryginalny kostium Iron Mana >>>

Seria ma składać się z ośmiu epizodów, do których dostęp będzie płatny. Susan Downey, żona Roberta, która podziela jego pasję do nowoczesnych technologii, zapewnia, że ich celem jest przedstawienie tego tematu w obiektywy, przejrzysty i zabawny sposób.

Inteligentne zarządzanie domem - innowacyjne produkty, przystępne ceny >>>

To nie pierwszy raz, gdy gwiazda Avengersów, stara się pokazać na technologicznej scenie. Zgodnie z biografią Elona Muska, podczas produkcji Iron Mana w 2008 roku, Robert Downey Jr. zabiegał o to, by w warsztacie odgrywanego przez siebie bohatera pojawił się Tesla Roadster, który miał wskazywać na jego futurystyczną wizję przyszłości i sprawność w tej dziedzinie.

Żarcik...

W 2016 roku ten sam aktor odpowiedział na żartobliwe zapytanie na Twitterze i zaoferował, by jego głos został wykorzystany w projektowaniu osobistego asystenta S.I. Marka Zuckerberga, który miał zostać zainstalowany w domu prezesa Facebooka.

Źródło: The Verge

blog comments powered by Disqus
Robert Downey Jr. bierze się za nagrania na YouTube